Само за изневерилите някога

  • 1 480
  • 12
Обръщам се към хората който през семейния си живот са изневерили-Защо и какво ви накара да го направите?Липсвало ли ви е нещо?Как да обясня на съпруга ми че ми липсва обичта му?
Виж целия пост
# 1
Ами чреz иzневяра едва ли ще му обясниш....  Wink Имам предвид, че можеш да пробваш, ама той надали ще те раzбере правилно  Laughing
Виж целия пост
# 2
Обръщам се към хората който през семейния си живот са изневерили-Защо и какво ви накара да го направите?Липсвало ли ви е нещо?Как да обясня на съпруга ми че ми липсва обичта му?
...или хубавият секс. Grinning
Виж целия пост
# 3
Ха. Оня ден се скарахме, защото за пореден път му обяснявам, че ми липсва внимание.Знам, че ме обича /той самия ми казва "Обичам те повече, отколкото мога да ти го покажа"/, но някак си не ми го показва така, както когато бяхме гаджета, още в началото, някак си се чувствам самотна.....Та...викам му "Ще ти изневеря, защото искам да съм целувана, гушкана и т.н. и т.н. и да знаеш, че ако стане ти ще си виновен".Много му се заканвам, ама никак не ми се изневерява, аз искам него, неговата любов, неговото внимание.Но повечето мъже са такива, не смятат за нужно постоянно да изразяват обичта си, те просто си го чувстват и смятат, че това е достатъчно, а ние нали сме хипер емоционалниииии.......Така че, мила, напълно те разбирам.И, честно, не мисля, че има кой знае колко успешен начин да обясниш на един мъж от какво имаш нужда.Но не мисля, че изневярата е решение, понякога след това става още по-лошо.А по темата - не съм изневерявала на мъжа си и за това не мога да ти кажа защо. Обаче съм изневерявала преди на други мъже, но никога не съм обичала така..........никой от тях.........
Виж целия пост
# 4
Seliа
това което прочетох сякаш съм аз-аз се чувствам по същия начин като теб,и аз знам че съм обичана,но ми липсва всичко останало-не ме използват като жена.Много пъти съм го казвала но положението е същото
Виж целия пост
# 5
И моят мъж не е нито по обясненията,нито по "цуни-гуни",но всичките му действия доказват,че ние с детето сме най-важните за него.За мен това е напълно достатъчно.
А не бих му изневерила не само защото това надали е начин да получиш обич,но и защото го уважавам твърде много,а и себе си също.
Виж целия пост
# 6
абе жени, оставети си мъжете на мира, търсите под вола теле Simple Smile Ами и те си имат грижи хората, проблеми, тревоги.......бла бла женски приказки! Ще ви се изтърка любовта за няма и петилетка и тогава какво....цуни гуни нон стоп запазете за планиране на още дребосъчета, а обикновените всекидневни мили думи сами си идват.
Виж целия пост
# 7
Ами чреz иzневяра едва ли ще му обясниш....  Wink Имам предвид, че можеш да пробваш, ама той надали ще те раzбере правилно  Laughing

 smile3501
Виж целия пост
# 8
Не ме разбирате правилно-не смятам да го направя,просто искам да ми кажете как да му покажа че ми липсват някой основни неща.А относно изневярата искам да разбера защо и какво ви е накарало да го направите
Виж целия пост
# 9
Абе няма кво да му обясняваш,гледай си живота и това е. Party Hug Hug Hug

Всеки си има причините да го прави.И те са си само за него.Едва ли това ще се твоите причини. Heart EyesАко искаш говори му ,дано има ефект. Flutter
Виж целия пост
# 10
Seliа
това което прочетох сякаш съм аз-аз се чувствам по същия начин като теб,и аз знам че съм обичана,но ми липсва всичко останало-не ме използват като жена.Много пъти съм го казвала но положението е същото
И при мен. Аз като повдигна въпроса и мъжа ми вика "Глупости, не е вярно".Викам му поне смени отговора със някой синоним. Joy
Виж целия пост
# 11

Уф, не са само вашите, повечето мъже са такива. Но това не е причина за изневяра- само по-лошо би могло да стане.

Когато изневерих нищо не ми липсваше... Хлътнах до уши. По стечение на обстоятелствата се налагаше да се срещаме почти ежедневно и в един момент не можех повече да се противопоставям на желанието. Беше адски красив и секси, а аз- много млада Embarassed След 2-3 седмици разбрах, че не бих могла да го обикна така, като другия и прекратих срещите.
Виж целия пост
# 12
изневерявала съм в друга сериозна връзка, продължила 6год, бяхме като семейство
не знам какво ми е липсвало, но все ми шареше погледа и след изневяра не съм чувствала никакви угризения. Давам си сметка, че просто не сме били един за друг. тогава обаче не мислех така

Сега, на съпруга си, не бих изневерила, дори за миг нещо да ми липсва. връзката ни е много по-стойностна и важна. затова се и обвързах с него
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия