И все пак кое?

  • 1 112
  • 14
Здравейте мами   bouquet  Реших да започна да пия добавка за отслабване, имам да свалям 13кг а нещо работата се закучи  Confused Но от толкова четене съвсем се оплетох  Laughing  Embarassed
Моля помогнете от кое сте по-доволни ябълков оцет или l-carnitine? Какви резултати сте постигнали с тяхна помощ и т.н.
ХЕЛП  Praynig
Виж целия пост
# 1
Ако спортуваш - Л-карнитин. Без спорт няма да действа.
Пробвала съм яб. оцет - нищо!
Виж целия пост
# 2
Аз за хранителна добавка по време на фитнес пия фет бърнъри. Ефект има, поне при мен, и то само от 10 дневна програма.
Виж целия пост
# 3
Ако спортуваш - Л-карнитин. Без спорт няма да действа.
Peace
Виж целия пост
# 4
В интерес на истината ябълковият оцет с пу-ерх-чай ми действаше добре, докато бях на НВД преди 1 година.
Виж целия пост
# 5
И аз съм за L-carnitine и яко спортуване  Peace Няма как да не даде ефект.
Виж целия пост
# 6
Аз съм на нищо,но на много спортуване и движение,ходене пеш и т.н.   bouquet
Виж целия пост
# 7
 L carnitin +спорт
Виж целия пост
# 8
Значи карнитинчето и да въртя яко педалите  Laughing И на мен ми се вижда добър вариант. А подобни добавки как се спират?Рязко или постепено? Да не взема да го спра и да върна килата с лихвите?  #Crazy   newsm78
Опитните споделете  Praynig
Виж целия пост
# 9
И аз съм за L-carnitine и яко спортуване  Peace Няма как да не даде ефект.
Peace 100% ще има ефект
Виж целия пост
# 10
На мен лично спорт + Л карнетин + зелен чай ми действаше
страхотно !
Сега пак съм бая кила отгоре и смятам отново да спортувам.
Виж целия пост
# 11
Простете за невежеството но Л-карнитина по схема ли се пие? В смисъл ако спортувам 4 пъти в седмицата по един час и от 17h, кога трябва да се пие и по колко?
Виж целия пост
# 12
Простете за невежеството но Л-карнитина по схема ли се пие? В смисъл ако спортувам 4 пъти в седмицата по един час и от 17h, кога трябва да се пие и по колко?
 

Аз го пиех  1 час преди тренировка : newsm39
Виж целия пост
# 13
Простете за невежеството но Л-карнитина по схема ли се пие? В смисъл ако спортувам 4 пъти в седмицата по един час и от 17h, кога трябва да се пие и по колко?
 

Аз го пиех  1 час преди тренировка : newsm39
Peace
Смисълът на занятието е да се разграждат с преоритет подкожните мазнини по време на тренировка, вместо организма да си набявя енергия от разграждането на въглехидратите. Един вид да излъжем организма си с L-карнитин. А когато не спортуваш се пие вечер преди лягане. Дневната доза беше 1000милиграма или микрограма - бъркам единиците, но лесно можеш да се ориентираш по опаковката, ако на нея пише 500 - пиеш две хапчета.
Виж целия пост
# 14
Благодаря за отговорите!
Мисля да пробвам тъй като от известно време зациклих, въпреки че увеличих както честотата така и натоварването. Дано скоро видя ефект че ще направя като онази жена, която се самоубесила  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия