Он-лайн Ла Лече Лига среща

  • 2 133
  • 60
Ето каква идея имам.

За всички майки, които биха искали да присъстват на Ла Лече Лига срещите, но по една или друга причина не могат да дойдат до Пловдив.

Можем да кажем ден и час и всеки месец да провеждаме он-лайн ЛЛЛ среща.

Правилата са същите, като срещата на живо - има зададена тема за дискусия, говори се по ред, като се изчаква другарчето, аз (по-нататък и другите лидери, които сега се обучават) водя срещата като модератор и ако има нужда - предоставям информация.

Разликата от темите във форума е, че срещата ще е повече или по-малко на 'живо', ще е по-скоро чат (разговор) и няма да остават писмени следи  Laughing

Разликата от срещите на живо е ясна Simple Smile

Кажете си мнението, по-нататък ще кажа още детайли, ако се приеме.
Виж целия пост
# 1
Звучи много интересно. Във вид на конферентна връзка (с микрофони) или чат ще бъде?
Виж целия пост
# 2
Аз съм ЗА Peace
Виж целия пост
# 3
Звучи много интересно. Във вид на конферентна връзка (с микрофони) или чат ще бъде?
Чат, с писане Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Интересна идея. Peace
Виж целия пост
# 5
Много хубаво звучи, ама как ще стане?

В уговорен ден и час ще си говорим по чата на БГ мамма? Как?
Иначе съм твърдо ЗА  Peace
 
Виж целия пост
# 6
Ще се вклЮча с най_голямо удоволствие Peace.
Виж целия пост
# 7
Много хубаво звучи, ама как ще стане?

В уговорен ден и час ще си говорим по чата на БГ мамма? Как?

Почти Simple Smile само че няма да е в чата на бг-мамма, т.к. там си пишат много други майки и не върви да окупираме мястото само за кърмачески разговор.
Ако се стигне до съгласие, ще определим ден и час, удобен за възможно най-много хора, обявяваме тема за дискутиране и почваме Simple Smile
Виж целия пост
# 8
здравейте,супер идея,аз съм "за"!!!!
Виж целия пост
# 9
 Peace ЗА!!!
Виж целия пост
# 10
Малко трудно ми се вижда установяването на ред в такава среща, но си струва да опитаме Simple Smile.
Виж целия пост
# 11
Дубре, дубре. Съгласни сме.  Peace
Виж целия пост
# 12
И аз съм с две ръце За, най-сетне ще имам шанс за участие в срещите Laughing
Виж целия пост
# 13
Не е зле да пробваме, малко ми е бедно въображението да си представя как ще стане! Grinning (това с изчакването при съветването и даването на мнения, де)
Виж целия пост
# 14
Аз съм за Peace, тъй като све не успявам да дойда на среща в Пловдив а и няма с кого да пътувам. Мисля че ще е добре да се пробва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия