Цените на техниката селд 01.01.2007?

  • 933
  • 14
Искаме да си купим нов компютър, мо за сега го отложихме за след нова година, че излезнаха някои други непредвидени разходи.

Сега обаче, вече стана ясно че ще ни приемат в ЕС, а всички очакваме и някакво увеличение на стоките от ежедневието ни. Дали ще се вдигнат цените на техниката? Че освен компютър имам нужда и от фурна и още бая неща Wink
Виж целия пост
# 1
Не мисля,че има на къде повече да се вдигат. Цените на техниката и сега са си повече от европейски.Ако обаче имаш възможност да пазаруваш на кредит и то по-дългосрочен действай.В същото време се надявам да навлязат някой наистина европейски марки или поне изделия произведени за сегашната западна Европа защото ми писна от китайски ментета и тайванса стока 6-то качество.
Виж целия пост
# 2
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
Виж целия пост
# 3
Не мисля,че има на къде повече да се вдигат. Цените на техниката и сега са си повече от европейски.Ако обаче имаш възможност да пазаруваш на кредит и то по-дългосрочен действай.В същото време се надявам да навлязат някой наистина европейски марки или поне изделия произведени за сегашната западна Европа защото ми писна от китайски ментета и тайванса стока 6-то качество.
newsm10
Виж целия пост
# 4
и аз мисля, че ще станат цените не двойни ми петорни... а заплатите ще останат същите  Imp
Виж целия пост
# 5
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
И аз така мисля.Ох,дано не е така. Praynig
Виж целия пост
# 6
Аз мисля,че ще се вдигнат.Побързайте.Ние оня ден си купихме хладилник,а май ще ходим и за климатик Peace
Виж целия пост
# 7
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......

  Аз не виждам логика в това - еврото няма да се въвежда от 01.01.2007. До колкото знам се очакваше увеличение на цените с около 5%, но беше нещо свързано с унищожаването на уреди, които спират да се ползват. Трябваше да се въведе лятото, но го отлагаха нещо и не знам каква е ситуацията сега.
Виж целия пост
# 8
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......

  Аз не виждам логика в това - еврото няма да се въвежда от 01.01.2007. До колкото знам се очакваше увеличение на цените с около 5%, но беше нещо свързано с унищожаването на уреди, които спират да се ползват. Трябваше да се въведе лятото, но го отлагаха нещо и не знам каква е ситуацията сега.

Въведоха я вече екотаксата от 1 септември, но останах с впечатление, че всяка година процентът ще нараства, дано да не съм разбрала добре Thinking
Виж целия пост
# 9
Честно казано си мисля, че двойно ще скочат, но дано не е така.........аз не разбирам от тези неща, но си мисля, че ще врътнат цените веднага в евро.....например ако са били 200 лв.....ще станат 200 евро.....дано се бъркам....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
И на мен ми се струва,че точно това ще се случи.Поне с цените на колите така направиха в много държави.Просто смениха валутата,а цифрата си остана Tired
Виж целия пост
# 10
А знаете ли дали ще се повлияят уредите, които са на изплащане и са "заварено" положение??
Виж целия пост
# 11
....другия вариант е да се изравни долар- евро......ако са стрували 100 долара да станат 100 евро.......
точно така стана с цените на самолетните билети преди 3 години, нищо чудно и с останалите цени да стане
Виж целия пост
# 12
А знаете ли дали ще се повлияят уредите, които са на изплащане и са "заварено" положение??
Точно това се опитвах да кажа и аз: Дори да се вдигнат цените на стоките-стока взета на изплащане дефакто вече е купена от търговеца и връщаш парите на съответната банка спонсорирала те за покупката а не на търговеца. Никой не може да те накара да плащаш повече. За това сега е моментът да се вземат кредити под каквато и да била форма и освен това всички спестявания в евро или още по-добре британски лири! Laughing
Виж целия пост
# 13
Цените ще се увеличат със сигурност след Нова година. Ще се начислява нова такса за рециклиране, специално при черната и бяла техника...  Peace
Виж целия пост
# 14
Цените ще се увеличат със сигурност след Нова година. Ще се начислява нова такса за рециклиране, специално при черната и бяла техника...  Peace

тази такса не е ли от сега в сила
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия