цветя и бебе

  • 1 385
  • 15
Здравейте мами  имам следното питане.В стаята където спи бебка нямам саксии с цветя,но във всекидневната си имам около 10-12 саксии.През деня понякога бебка стои във всекидневната(слагам я в постелката за активна гимнмастика и тя си спи там)-това по някакъв начин може ли да и навреди.ЧУвала съм, че бебе и цветя в една стая е несъвместимо,но при условие че не е за през нощта има ли проблем или да ги махам всички саксии от апартамента newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
О ! При толкова малко бебе не е препоръчително да има цветя, защото са алергоносители. Какво значение има спи ли там или не, нали все е в контакт?! Ние имахме едно прекрасно огромно цвете, което дори не беше цъфтящо, но въпреки това сложихме на балкона преди да ни изпишат с бебето.За съжаление листата му изгоряха, защото се оказа, че не понасят изгарящите слънчеви лъчи.Мъчно ми е, но не съжалявам, защото бебето ми е много по-важно.Ти прецени кое за теб е приоритет.Когато бяхме в билницата, лекарите изрично забраниха да се носят цветя, тъй като са алергени и ни препоръча да ги махнем от стаята, когато се приберем с бебето.Аз не съм сигурна, че може да му навредят, може да няма проблем.Но аз не исках да рискувам, ти си реши.
Виж целия пост
# 2
Ако не са цъфтящи или мъхести няма проблем Peace
Виж целия пост
# 3
В стаята, където сме с бебо имаме огромен цветарник, отделно 6 - 7 много големи саксии. Никакъв проблем не сме имали, но аз много много не вдявам на такива приказки за алергии и алергени. Принципът ми е, да не се връзвам много да мисля какво може да стане и бебо да не живее в стерилна камера. Едно време нас или нашите родители все от алергии и алергени са ни пазили.  Naughty Пак сме "отгледани"! Peace
Виж целия пост
# 4
аз махнах всички цвета от стаята като дойде бебчо Peace
Виж целия пост
# 5
в стаята където е моете дете има цветя-палми и трилистник-не мисля,че е  проблем  Peace
Виж целия пост
# 6
ако цветята не се цъфтящи, няма проблем. вкъщи имам над 50 саксии, но нито едно от тях не е цъфтящо или мъхнато. все пак е добре да се разчисти стаята, в която най-много прибивава детето.
Виж целия пост
# 7
Аз също имам много цветя, но в стаята на бебето няма. Сега когато още не може да пълзи и пипа всичко мисля, че не проблем. После ще трябва да ги слагам нависоко, защото някой от тях са отровни.
Прецени си сама, но не се впрягай чак толкова
Виж целия пост
# 8
Ако не са цъфтящи или мъхести няма проблем Peace
Peace и аз така мисля.Аз имах също цеветя в хола и единствения проблем беше когато малката започна да върви,че си похапваше от пръста и листата hahaha
Виж целия пост
# 9
Ако не са цъфтящи или мъхести няма проблем Peace
Peace
Виж целия пост
# 10
И аз махнах всички цветя от стаята на беба.В хола са и вече играем при тях,но сме и големи.
Виж целия пост
# 11
Нашата педиатърка казва"Или цветята, или бебето"!
Виж целия пост
# 12
Като се роди Валери , махнах цветята от стаята в която спи.Но аз нямам  такива, които цъвтят , така че не ми пречеха и в другите стаи.
Виж целия пост
# 13
Ако не са цъфтящи или мъхести няма проблем Peace
Добре е да няма в стаята, в която спи бебето.
Виж целия пост
# 14
Алергии могат да предизвикат и микроорганизми в почвата, в която са засадени растенията. Та не е въпрос само на цъфтящи и не. А биолозите да ме поправят, ако греша, но през нощта растенията отделят въглероден двуокис (тъмнинна фаза на фотосинтезата).  Не ми се вярва да има сериозен проблем за растения в хола. Но по-добре да няма цветя в детската стая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия