Някой ползвал ли е ксилометазолин по време на бременност?

  • 14 920
  • 26
Здравейте, не ми работи търсачката за това ви питам. Надявам се да ми дадете отговор.Благодаря.
Виж целия пост
# 1
да, аз миналата бременност. всички бяхме живи и здрави:)
Виж целия пост
# 2
Ако става въпрос за капките за нос и аз съм ги ползвала през бременността/ изписа ми ги лекар/
Виж целия пост
# 3
да, ползвала съм ги
Виж целия пост
# 4
И аз съм ги ползвала/доста време!!!/.
Виж целия пост
# 5
Да и аз съм ползвала(,но някакъв по-малък процента бяха).Ако пък толкова се притесняваш купи си хомеопатични Peace
Виж целия пост
# 6
някъде бях чела , че ползването им било свързано с риск за глухота на плода или нещо такова....неприятно при всички случаи..........ползвай физиологичен разтвор.....ох какво изречение написах....нещо не съм в час
Виж целия пост
# 7
Да,няма проблем!
Виж целия пост
# 8
Ходих при доктор УНГ и специално го питах какви може да се ползват. Изписа ми едни хомеопатични и ПИносол, които са с етерични масла Peace
Виж целия пост
# 9
ползвам и още как...
Виж целия пост
# 10
някъде бях чела , че ползването им било свързано с риск за глухота на плода или нещо такова....неприятно при всички случаи..........ползвай физиологичен разтвор.....ох какво изречение написах....нещо не съм в час

къде пък го прочете тва... абсурдно е.
Виж целия пост
# 11
някъде бях чела , че ползването им било свързано с риск за глухота на плода или нещо такова....неприятно при всички случаи..........ползвай физиологичен разтвор.....ох какво изречение написах....нещо не съм в час

къде пък го прочете тва... абсурдно е.
Напълно съм съгласна  Peace
Виж целия пост
# 12
някъде бях чела , че ползването им било свързано с риск за глухота на плода или нещо такова....неприятно при всички случаи..........ползвай физиологичен разтвор.....ох какво изречение написах....нещо не съм в час

къде пък го прочете тва... абсурдно е.

може, незнам....мисля че съм го чела в този форум, но тук и глупости се пишат
Виж целия пост
# 13
Ако се съмняваш за Ксилометазолина ползвай Виброцил.По време на бременността си слагах-дори беше през първия триместър.В листовката пише,че са подходящи!
Виж целия пост
# 14
Най-важното за ксилометазолина не само при бременност е да не го ползваш повече от седмица. Може да си вземеш от детския.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия