Псува на английски

  • 1 044
  • 5
Стефчо е на 2г. и 7м. и вчера ми каза "Fuck you".
Сигурна съм, че не знае значението на фразата, но съм шокирана. От къде ли го е научил? newsm78 От телевизията, от детската... няма значение. Въпросът е как да реагирам в подобни ситуации, за да не продължи. Засега се правя, че не го чувам. Вие как постъпихте?
Виж целия пост
# 1
Моят обиждаше главната сестра на детската и и викаше глупак. Тя само му се караше и той пак глупак. В един момент мина на глупак на английски и тя понеже не знаеше какво значи и нищо не му казваше и той бързо спря.
Виж целия пост
# 2
Аз също като теб се правя на глуха - също като децата когато не им изнася нещо Laughing
Виж целия пост
# 3
Прави се, че не го чуваш. Ще я казва, казва и като види, че не му обръщаш внимание - ще спре, ако му правиш забележка може нарочно да продължи да я повтаря!
Виж целия пост
# 4
Аз мълча, но се опасявам, че той я произнася, без да знае какво казва, просто го е чул и го повтаря. Така например повтаря Брускети Марети, като чуе рекламата. Без да разбира какво казва. Не го смята нито за лошо, нито за добро, просто повтаря. Няма да обръщам внимание, дано бързо забрави таза фраза.
Виж целия пост
# 5
Сладур:)))
кажи му ,че е лоша ама принципно се прави на глуха- ще забрави
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия