Дали е от млякото

  • 608
  • 12
Здравейте момичета Hug
От няколко дни смених млякото на дребния.Навърши една годинка и започнах да му давам Нестле Джуниър.Но днес се ос..а буквално до ушите и то два пъти.Някой да е забелязал млякото  да действа разхлабващо или да търся другаде проблема.Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Да, възможно е, така действат млеката  Grinning
Няма нищо, нека си ака  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Да и при нас имаше подобен ефект след като преминахме на Нестле Джуниър. Мисля, че се дължи на смяна на млякото. Трябва му време за да свикне. При нас - около месец и нещата се нормализираха. Но нали все пак не говориш за разстройство, при нас беше просто по-обилно от обикновено и по-често. Стигали сме и по 4 пъти на ден  Crazy
Виж целия пост
# 3
Ей, изплашихте ме. Малката до сега пиеше Аптамил 3, но днес взех Нестле, дали и при нея ще го има този проблем Confused? На син ми, нищо му нямаше, като му смених млеката Thinking. Ама аз от няколко дни, в Аптамила слагам и по 2 лъж. Нестле. Нищо й нямаше newsm78.
Виж целия пост
# 4
Не, не е разтройство.Притеснява ме количеството.Ми то каквото изяде изс..е,какво ще му остане на дупето,ще ми заслабне детето Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Колко пъти се изходил днес...?
Виж целия пост
# 6
Колко пъти се изходил днес...?
Вече два пъти,но солидни ooooh!
Виж целия пост
# 7
Ей, изплашихте ме. Малката до сега пиеше Аптамил 3, но днес взех Нестле, дали и при нея ще го има този проблем Confused? На син ми, нищо му нямаше, като му смених млеката Thinking. Ама аз от няколко дни, в Аптамила слагам и по 2 лъж. Нестле. Нищо й нямаше newsm78.
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?
Виж целия пост
# 8
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?

Пише, ама не е. Аптамил 3 е до годинка, но българските вносители така го пишат, защото не внасят млеката на Милупа за след годинка  Peace
Виж целия пост
# 9
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?

Пише, ама не е. Аптамил 3 е до годинка, но българските вносители така го пишат, защото не внасят млеката на Милупа за след годинка  Peace
Ееееее, поредната простотия на българските вносители........А след годинка какво - Нестле Джуниър ли?
Виж целия пост
# 10
А след годинка какво - Нестле Джуниър ли?

То не е проблем да си даваш и тройката. Аз лично си карам на двойката и до годинка ще си остана на нея. Иначе Нестле Джуниър, да, ако се следва написаното по етикетите, то е за след годинка  Peace
Виж целия пост
# 11
А след годинка какво - Нестле Джуниър ли?

То не е проблем да си даваш и тройката. Аз лично си карам на двойката и до годинка ще си остана на нея. Иначе Нестле Джуниър, да, ако се следва написаното по етикетите, то е за след годинка  Peace
Мерси, Блонди!
Виж целия пост
# 12
А защо не продължихте на Аптамил3 - на него пише, че е до 3 год.?
Ами, искам Нестле, затова...
Не, че не ми харесва Аптамила, ама що трябва да ми се бърка по-надълбоко в джоба, отколкото трябва Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия