Миризма на кожа

  • 3 306
  • 3
Преди година и нещо си купих кожено сако,което може би съм облякла не повече от 5 пъти.Миризмата е много остра,и гнусна...а и ужасно силна.Дори в гардероба за якетата го държа в торба,и пак целият гардероб се е размирисал на него...Много ми харесва,но как да го нося...като си го купих не миришеше така....има ли вариант за отмирисване(освен стоенето навън),или просто да хвърлям
Виж целия пост
# 1

 Ние имаме кожен килим (кравешка кожа, де) и така миришеше в началото, но понеже все пак проветрвяваме много, след седмица, има- няма, се отмириса. Не знам да има друго спасение освен проветрението  newsm78
Виж целия пост
# 2
След като до сега не се е отмирисало, няма и да се отмирише. Мъжа ми си купи преди 6 год. такова яке и продължава да  мирише.. Естествено не го е обличал въобще. Казаха, че кожата не  е минала през всички етапи на обработване и няма шанс миризмата да се махне. Close
Виж целия пост
# 3
Казаха, че кожата не  е минала през всички етапи на обработване и няма шанс миризмата да се махне. Close
Абсолютно! Или не е обработвано с качествени препарати!
На един познат му подариха полицейско щатско яке/от естествена кожа/,мирише от 1 км., но той упорито го носи. Жена му що имаше химическо чистене е обиколила, резултат нулев.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия