Доволни ли сте от Лептен ?

  • 809
  • 13
Една приятелка ме попита за серията Лептен,дали е ефикасна,за да знае дали да я поръча на дъщеря си.Та ако има такива ,които са я ползвали нека споделят нещичко.Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
мои близки се подлъгаха и я взеха- пълен боклук- без грам ефект.
Както и май всички стоки, предлагани по този начин.
Виж целия пост
# 2
Имаше подобна тема и никой, който беше писал в нея не написа хубави неща... Naughty
Виж целия пост
# 3
PolarFox ,Naty благодаря ви за отговорите  PeaceВ такъв случай темата може да се затваря  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
И аз приемам с недоверие всички стоки рекламирани по този начин.
Виж целия пост
# 5
Рекламата им е толкова отвратителна,че незнам изобщо кой се навива да им купува продуктите.
Виж целия пост
# 6
Рекламата им е толкова отвратителна,че незнам изобщо кой се навива да им купува продуктите.
Да, направо си е лов на баламурници.
Виж целия пост
# 7
не струва Peace
Виж целия пост
# 8
Всичко е реклама.
Виж целия пост
# 9
Аз също си го бях поръчала преди години, когато за пръв път беше излязъл-нямаше никакъв ефект, единствено беше добро почистващо средство за лице, но не повлия върху пъпките!
Виж целия пост
# 10
Аз явно съм от изключенията, при които имаше добър ефект..., но пък и нямах кой знае какъв голям проблем - просто по-мазна кожа, склонна към образуване на комедони, мнооого рядко пъпки. При братовчедка ми, обаче, която е тинейджърка и явно проблемът е хормонално обусловен, имаше дори обратен ефект! Sick По-добре да не рискуват, и да не си дават парите на вятъра.
Виж целия пост
# 11
Рекламата им е толкова отвратителна,че незнам изобщо кой се навива да им купува продуктите.
Именно, с тази реклама дори не съм си и помисляла да го пробвам.
Виж целия пост
# 12
Хахаха, това е б*си боклука. Дори и да действа, след 10 дни пъпките ще са минали и от самосебе си, така че използването на този продукт е абсолютно безсмислено.
Виж целия пост
# 13
Всичко е толкова измислено и изкуствено в тази реклама , че никога няма да си го купя този крем . Тези направо са ми смешни. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия