как да почистя ютията

  • 2 065
  • 16
мами,имам проблем.няколко дрехи вече съсипвам,защото ютията ми отдолу е почерняла.или ми залепва на дрехата и я изгаря или оставя кафяво петно,което после не се маха.трябва по някакъв начин да отстраня това загорялото,ама проблема е ,че не знам как.имате ли идея как да премахна почернялотф по ютията ?
Виж целия пост
# 1
Със CIF или Meglio. Изтриваш внимателно, ако ютията е с тефлоново покритие и изплакваш с абсорбираща кърпа.
Виж целия пост
# 2
Сложи ситна сол върху вестник и глади върху него-аз моята така си я почистих
Виж целия пост
# 3
Сложи ситна сол върху вестник и глади върху него-аз моята така си я почистих
Солта под или над вестника ? Ако е над не се ли пълнят дупчиците на ютията ?
Виж целия пост
# 4
Cif, Bingosil или нещо подобно като препарат Peace
Виж целия пост
# 5
Има си специални препарати за тая работа. Потърси. Моят е някакъв немски, изглежда като сух дезодорант. 
Виж целия пост
# 6
CIF ще ти помогне и няма да надере плочата.
Виж целия пост
# 7
Има си специални препарати за тая работа. Потърси. Моят е някакъв немски, изглежда като сух дезодорант. 

а от къде си го купуваш /в смисъл от какъв магазин/ и колко струва?
Виж целия пост
# 8
Сложи ситна сол върху вестник и глади върху него-аз моята така си я почистих
Peace и аз  или с  Cif
Виж целия пост
# 9
Има си специални препарати за тая работа. Потърси. Моят е някакъв немски, изглежда като сух дезодорант. 

а от къде си го купуваш /в смисъл от какъв магазин/ и колко струва?

От някой хипермаркет беше, но не помня кой. На щанда за препарати. И за цената нямам спомен, но някаква средна - 5-6 лв.
Виж целия пост
# 10
Сложи ситна сол върху вестник и глади върху него-аз моята така си я почистих
Солта под или над вестника ? Ако е над не се ли пълнят дупчиците на ютията ?

това върши работа, но е по добре да не е вестник, а бял лист....така няма опастност мастилото от вестника да се размаже...
солта върху листа....действа като абразив без да драска
Виж целия пост
# 11
Мисля, че става и с оцет. Разреждаш оцет с малко вода и бършеш.
Виж целия пост
# 12
Има си специални препарати за тая работа. Потърси. Моят е някакъв немски, изглежда като сух дезодорант. 

а от къде си го купуваш /в смисъл от какъв магазин/ и колко струва?

От някой хипермаркет беше, но не помня кой. На щанда за препарати. И за цената нямам спомен, но някаква средна - 5-6 лв.
Купувала съм го от METRO. Има отделен за почистване на плоча на ютия и за плоча на котлон.
Виж целия пост
# 13
С полираща паста, има я в железариите. Става и с паста за зъби, но е по бавно, и с повече търкане.
Виж целия пост
# 14
С онези пасти,с които пастират колите.После се търка с пар4е вълнен плат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия