Детски меки ранички?

  • 798
  • 12
.....къде мога да си купя и къде има по- голям ? Имам предвид тези , които са във вид на плюшена играчка ........?
Виж целия пост
# 1
Ако ти е удобна Младост 1, знам едно местенце, където продават много сладки такива. Намира се на зеленчуковия пазар, но от другата страна на булеварда, там има много магазинчета, въпросното се намира точно до входа на единствения базар /който дори май развалят в момента. Малко трудно се обяснява, питай, ако не разбереш Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Пиши в темата къде,че и аз искам за яслата да взема някаква
Виж целия пост
# 3
И в Младост 4, на пазарчето при м-н Европа има най- различни (в магазина за козметика). Влюбих се в едно мече, ама едва ли има смисъл да я купувам, че след време дребния няма да иска да я носи.
Виж целия пост
# 4
Помислих, че питаш за рани
Виж целия пост
# 5
В Хиполенд има със сигурност Peace.
Виж целия пост
# 6
В "Пикадили" в МОЛ София.
Виж целия пост
# 7
има и в Кауфланд и са на съвсем разумни цени от порядъка на 10тина лева
Виж целия пост
# 8
И в бензиностанциите ШЕЛ - по 10 - 11 лв.  Peace Аз купих на Марти магаренце . Между другото разбрах , че там има от една мама от форума -   bouquet
Виж целия пост
# 9
Помислих, че питаш за рани

Ее, щеше да е в друг форум.... Laughing

В "Пикадили" в МОЛ София.

Тука май ще ми е най-удобно.....ама дали има избор  newsm78
Виж целия пост
# 10
На Илиенци поне 20 тина вида на цени между 5-10 лв. От входа посока халетата и новите магазина гледаш вляво. Голям магазин за играчки не помня само плюшени ли бяха или имаше и други играчки, но раничките висяхаотвън.
Виж целия пост
# 11
В "Пикадили" в МОЛ София.

Тука май ще ми е най-удобно.....ама дали има избор  newsm78

Не съм се заглеждала особено, но има няколко вида и цената е 9,90 /ако не се лъжа/.
Виж целия пост
# 12
На сп. на Окръжна б-ца.
В Младост1А на Пътеките (новите) Магазин 100.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия