Телевизия - от кога?

  • 920
  • 18
Здравейте мами, Искам да ви попитам да споделите от кога вашите деца започнаха да гледат телевизия? Ограничавате ли времето на гледане и какво им давате да гледат. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
От новородена, но започна да се заглежда към 3 месеца, не съм ограничавала, първо гледаше всичко, после само рекламите, на около годинка вече не й правеше впечатление нищо, сега също рядко обръща внимание на телевизора, само по-динамичните песни, на които става да танцува.
Аз съм ограничавана като дете и станах телеман, затова процедирах с дъщеря си по точно обратния начин и за сега има ефект  Grinning
Виж целия пост
# 2
От новородена, но започна да се заглежда към 3 месеца, не съм ограничавала,...
Гледа всичко,що е шарено и мърда baby_neutral Само я слагам по-далеч от телевизора. Вредно,невредно - не се замислям толкова. Само мир да има Peace
Виж целия пост
# 3
Започна да се заглежда от 2-3 месец, най-вече по рекламите. Следя да е далеч от телевизора и да не прекалява с гледането.
Виж целия пост
# 4
От както стана на 2 му пускам по малко Гуфи........сега седи там хипнотизиран и гледа......ако го попитам нещо, няма да ме чуе.......детското ми е погълнало детето.........по- рано не е редно.....децата нищо не разбират и може да се стресират.....да сънуват разни страшни неща....така мисля аз
Виж целия пост
# 5
Гледа Peace.Много и харесва Mr. Green -но напоследък отива много близо до телевизора и така гледа Rolling Eyes.Опитвам се да я науча да гледа по отдалеч Party
Виж целия пост
# 6
Скоро пусках подобна тема,може да ти свърши работа
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128459.0
Виж целия пост
# 7
... децата нищо не разбират и може да се стресират.....да сънуват разни страшни неща....така мисля аз

Именно. Аз затова си мисля, че не могат да възприемат нещо страшно като такова, особено на няколко месеца Thinking може и да не съм права  Blush
Виж целия пост
# 8
Здравейте мами, Искам да ви попитам да споделите от кога вашите деца започнаха да гледат телевизия? Ограничавате ли времето на гледане и какво им давате да гледат. Благодаря предварително.

От съвсем малка - не съм ограничавала Peace
Виж целия пост
# 9
ами към 3-ти месец почна да се заглежда, сега гледа рекламите и любимата й е на молфикс  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Аз все още не съм му давала да гледа ТВ.
Виж целия пост
# 11
... децата нищо не разбират и може да се стресират.....да сънуват разни страшни неща....така мисля аз

Именно. Аз затова си мисля, че не могат да възприемат нещо страшно като такова, особено на няколко месеца Thinking може и да не съм права  Blush

Пробвала съм го от по- рано.......много плачеше........предполагам, че и другите деца се страхуват, но реагират различно.......незнам, не съм сигурна........
Виж целия пост
# 12
моята сладурана е на 6м и гледа тв. от новородено, но аз гледам да не и давам, но като плаче през ноща и пускам foxlive рекламите и има мир и щастие
Виж целия пост
# 13
Сина ми започна да гледа от около 4тия си месец. Гледаше филмчетата "Бебе Айнщайн" по 30 до 60 минути на ден. След като навърши годинка обаче загуби интерес към телевизията. Сега би гледал нещо 10тина минути и то, ако някой му прави компания.
Виж целия пост
# 14
Телевизорът в нас винаги работи, тъй че от новородена, макар че през деня стоеше в кошница с гръб към телевизора. Никога не съм я ограничавала, друг е въпросът колко се заглежда...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия