Кърмене, две години и половина без цикъл...проблеми...

  • 567
  • 7
Мили мами,
Не знам дали въпроса ми е точно за този форум,но понеже кърмих,а сега кърмя второто си бебе,реших да питам вас.
При мен се случи така- забременях първи път през май 2004,кърмих до септември 2005 и веднага нова бременност.Все още кърмя и още нямам цикъл.През целия този период съм имала цикъл само два месеца.Значи това са две години и половина.Ще кажете :Еха-голям кеф JoyДа ама...Всъщност не знам дали е от това,само предполагам , но се чувствам като в климактериум. /То не че знам точно как се чувстват жените тогава.../ Та ме обливат едни топли вълни, едно досадно главоболие, лесна раздразнимост,болки в таза...
Дали това са някакви хормонални проблеми?
Случвало ли ви се е нещо подобно?
Дали трябва да приемам някакви хранителни добавки?
Виж целия пост
# 1
Преди да приемаш хранителни добавки, иди и си направи едни изследвания Grinning
Виж целия пост
# 2
Благодаря,
Хормонални ли?
Виж целия пост
# 3
Всякакви - кръв, урина, хормони - пълни.
Да се провериш един вид.
Виж целия пост
# 4
Бу,благодаря ти
Виж целия пост
# 5
4м след раждането вероятно още не са се наместили съвсем хормоните. Но нищо не пречи да си направиш едни изследвания.
При мен цикъла се появи след 1г11м от раждането на момата и то от нерви и притеснение. След 2 месеца тръгнах на работа и от притеснение отново се появи.
Виж целия пост
# 6
Хормоните имат роля, то е ясно, но виж и хемоглобина...Успех
Виж целия пост
# 7
Благодаря,момичета,
Ще си направя изследвания,но докато станат ми се искаше да намеря малко инфо по въпроса за липсата на цикъл и хормоните и т.н....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия