споделете ми:)

  • 2 222
  • 19
Здр отново от мен,
имам едно запитване-скоро ще ми оперират сливиците,и ще сам с пълна упоика,въпроса е че ми закъснява с 5дена и може да съм бременна,има ли проблем?днес анестезиолога не ме пита дали съм бременна..а ми зададе един куп други въпроси.
Виж целия пост
# 1
Трябва да кажеш на анестезиолога за съмненията си ,че може да со бременна.
Виж целия пост
# 2
Трябва да кажеш на анестезиолога за съмненията си ,че може да со бременна.

Разбира се, че трябва да му кажеш  Peace
Виж целия пост
# 3
А тест не си ли правила?
Трябва да кажеш на анестезиолога.
Виж целия пост
# 4
ами щом ти закъснява с 5 дни спокойно може да си направиш един тест (препоръчвам ти Sure Check) и ще знаеш какво ти в положението. ако е ДА (пожелавам ти го, защото кат гледам май по ти се иска бебче, отколкото да ти кръцнат сливиците Laughing ), обезателно кажи на лекаря, да не стане някоя беля после Naughty пък той ще прецени... аз лично не бих предприела подобна стъпка, ако чакам бебе

успех Peace
Виж целия пост
# 5
кифле, дано мила имаш положителен тест, че като си спомня за твоя отчаян постинг ...
Иначе и аз препоръчвам Sure Check отчете ми на 3тия ден след закъснението, бледа втора чертичка, но си беше там. Непременно говори с докторите!
Виж целия пост
# 6
Ако си бременна анестезиолога трябва да знае.
На мен Sure Chek ми показа отрицателен резултат при десет дневно закъснение(а бях бременна).
Виж целия пост
# 7
Ако си бременна анестезиолога трябва да знае Peace
Виж целия пост
# 8
Задължително трябва да знае! УСПЕХ!
Виж целия пост
# 9
Ако си бременна анестезиолога трябва да знае Peace

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Както и другите момичета са те посъветвали, направи си тест. На мен Sure Check ми даде положителен резултат още на първия ден от закъснението и не ме излъга  Wink Успех!
Виж целия пост
# 11
Първо си направи тест и после ако е положителен резултата информирай  лекарския екип Peace
Виж целия пост
# 12
Дано да си бременна наситина.
Виж целия пост
# 13
Задължително трябва да знае. Ще се коригира стандартната анестезия, която се прилага при тонзилектомия. Ама ако не са ти спешни тия сливици зарежи ги за след бебето, че боли после и трябва да се пият разни обезболяващи.
Виж целия пост
# 14
Ама ти защо мълчиш и чакаш той да те пита? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия