Бебешка аптечка?

  • 1 234
  • 10
Какви лекарства носите на път за бебето? newsm78 Само за Панадол се сещам...
Виж целия пост
# 1
Стеримар
Температуропонижаващи
Ентерол - Смекта
Виж целия пост
# 2
Стеримар
Температуропонижаващи
Ентерол - Смекта
Последното за какво е?
Виж целия пост
# 3
Против разстройство е последното.
Нося и кислородна вода/риванол,че моята калпазанка все се пребива някъде.
Виж целия пост
# 4
Не е зле да си вземеш и Дефламол/Пантенол - за ранички, изгаряне. Аз влача и Отипакс (ако ни заболи ухо) и някакви капки за очи - Тобрекс например, но моята има проблем с очетата. Същите капки помагат и при упорита хрема (от жълто-зелените), но не от един и същи флакон.
Виж целия пост
# 5
Стеримар
Температуропонижаващи
Ентерол - Смекта
Нося и кислородна вода/риванол,че моята калпазанка все се пребива някъде.
Peace Като тръгнем на път нося също така лепенки/анкерпласт, памук,
крем Елоком или Алергозан /ако случайно се обрине/, Nurofen, Tantum Verde, Vibrocil....
Абе гледам да има за всичко - за температура, за разстройство, за гърло, за носа, за обриви....
разбира се лекарства, подходящи за съответната възраст на детето!!!
Дано не се налага, но важното е да ги имаш за твое успокоение!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
нося панадол за по-ниска и Ефералган за по-висока температура. Задължително термометър, понякога памук и 70процентов спирт, дефламол, ампули с физиологичен разтвор, клечки за уши и няколко стерилни марлички.
Виж целия пост
# 7
Освен горе-изброените аз нося и Цларитин сироп и Урбазон,защото имаме алергии и да имам подръка за всеки случай ако се наложи.
Виж целия пост
# 8
Оксикорт - за рани - върши чудеса Peace
Виж целия пост
# 9
Освен всичко изброено от майките до тук, винаги си нося ампула течен аналгин, ако недай си боже, вдигне много висока Т. Освен нурофен сироп си взимам и ефералган - свещички. Когато имам вкъщи, взимам и осцилококцинум и пулмекс бейби.
Виж целия пост
# 10
Забравих нещо важно-мазило при ухапване от насекоми-Фенистил,Псило-балсам (каквото имам в мимента).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия