Само към суеверните...

  • 7 279
  • 33
Искам да ви питам какво значи да вие куче?  Rolling Eyes Вече трети ден пред нас вие един помияр( от една година е на нашата улица, хранят го едни комшии). Пред нас никога до сега не се е навъртал. Аз не вярвам много в бабини дивитини, но е много зловещо повярвайте ми.
Виж целия пост
# 1
Чувала съм, че не е на хубаво.  Confused
Виж целия пост
# 2
Чувала съм,че когато куче вие,това вещае смърт, но аз въобще не вярвам на подобни неща. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Може да вие от глад псенцето:roll:
Виж целия пост
# 4
Чувала съм,че когато куче вие,това вещае смърт, но аз въобще не вярвам на подобни неща. Simple Smile

и аз това съм чувала, също ако кука кукумявка нощно време.
Виж целия пост
# 5
Не вярвам,но от стари хора съм чувала,че когато чуеш кукумявка ,навън,трябва да хвърлиш малко хляб-явно,за да я нахраниш и да си отиде.
Виж целия пост
# 6
Значи за кукумявка съм чувала и аз, за кучета съм чувала че предвещават земетресение, но чесно не съм се замисляла до сега newsm78. Това е непоносимо просто #2gunfire
Виж целия пост
# 7
АЗ съм доста суеверна, но това за пръв път го чувам newsm78 Пред нашия блок има две бездомни кучета, които от години лаят по цяла нощ и особено лятото подлудяват всички. Така че искрено ти съчувствам  newsm10
Виж целия пост
# 8
хехехе ами погледни Луната бе мацка Peace Време му е да вие. Нищо няма да стане, ако беше поличба то всяка селска къща има куче дето вие на пълнолуние ... Нахокваш го и то отива другаде да вие Joy
Виж целия пост
# 9
Пълнолуние!  Peace
То, ако не вие сега, кога друг път?  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Щастие, любов, пари, успехи........хубави неща
Виж целия пост
# 11
И аз знам , че не е на хубаво .....
Виж целия пост
# 12
Пак като вие кучето добре, не е като съседите отгоре дето се скъсват от секс и тя вие като кучето на вашите съседи  Crazy
Виж целия пост
# 13
Куче може да вие така и от вибрации. Наши познати тук си сменяха диспозела на мивката и се оказа, че съседското куче вие, когато те го ползват  Crazy
Виж целия пост
# 14
 Вещае смърт, комшиите ни имат едно куче което ви 2 месеца и на след като спря след 3 дена починаха и бабата и дядото заедно  #Crazy
 За кукавицата, вечерта преди да ме вкарат по- спешност в болницата една кукумявка поска цяла вечер на дървото до прозореца. Лекаря е казал, че за 2 часа съм щела да умра  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия