Кога започват бебета да се заиграват сами?

  • 4 417
  • 33
Кога  по точно на каква възраст започват да се заиграват сами с играчките?Кога започват да им стават интересни и като хванат една играчка да си играят дълго с нея без да ни търсят нас мамите и да си стоят самички без да циврят за нас Peace
Виж целия пост
# 1
Няма точен отговор, всяко дете е различно, моето никога не ме е търсило  Tired
Виж целия пост
# 2
Моето бебе някъде от 5ти месец започна по-продължително да се занимава и да не мрънка, че иска на ръце или нещо друго. Сега има случаи, когато 2 часа не съм й чула гласа, защото си играе с някакво пликче или играчица Grinning А когато я оставя на активната гимнастика  седи там цялата сутрин. Абе много ми е послушно детето Laughing
Виж целия пост
# 3
и моето като на Никол. Вместо да ме гледа в очите и да попива мъдрост и знания, той ми обръща гръб и продължава да човърка дистанционното. До дете си е.
Виж целия пост
# 4
Криската за сега обича да се заиграва сама и сравнително дълго време задържа вниманието си в един предмет или играчка. Но когато усети нечие присъствие или ако я отклонят от играта й, започва да се сърди и да иска да я вземат на ръце Hug

Но при нас всеки ден е различен - и всяко занимание е временно явление Hug А и всяко дете е различно...
Виж целия пост
# 5
На 4 мес. си играе само с ръчичките доста дълго време стоейки само в стаята, но ако вляза и ме види започва да плаче и забравя играта - иска си пак моето внимание.
Виж целия пост
# 6
На 4 мес. си играе само с ръчичките доста дълго време стоейки само в стаята, но ако вляза и ме види започва да плаче и забравя играта - иска си пак моето внимание.
И при нас положението е същото Wink
Виж целия пост
# 7
Ох, завидях ви направо за тия деца дето си играят по 2 часа. Моето започна да играе на около 4 месеца и за известен период издържаше на активната гимнастика по 1 час. Но това бързо премина и отново започна държанката. Сега гледам че се заиграва вече за по-дълго време, примерно половин час, но по няколко пъти на ден. Но аз трябва да съм непременно в стаята. Ако се усети че е останала сама, веднага намира начин да ме привика.  Whistling И трябва да има много неща около себе си, че ако изхвърли нещо прекалено надалече да може да докопа нещо друго.
Виж целия пост
# 8
Ооо зависи от детето! Крис се заиграва от 4-месечен, но никога за повече от 10-20 минути. И то ако съм в стаята и ме следи с поглед. Запътя ли се изобщо към вратата, пуска играчката и започва да циври. Като вляза пак и ме види, млъква сам, хваща си я и пак се заиграва -в стил ни лук ял, ни лук мирисал -- все едно "Не бях аз тоя дето рева!".  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
ООООООООо щастливки сте и мойто е послушно, но иска да има винаги човек до него дори и да не е на ръце постоянно, излезна ли от стаята или мръдна ли някъде без да ме вижда-край!
Виж целия пост
# 10
И аз живо се интересувам Joy от темичката,въпреки,че май скоро да не се надявам Flushed.Ние се интересуваме само от Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle!
Виж целия пост
# 11
Моят син започна да се заиграва от този месец (7м.). Вчрно, че не е за дълго, но около 10, най-много 15 минути е "заинтригуван" от играчките си. Понякога му омръзват  за няма и 5 минути. А види ли ме-край с играта-протяга ръце и...се носим  Wink
Виж целия пост
# 12
От 4тия месец почнахме.
Виж целия пост
# 13
Откакто започна да сиди - на 6месеца. Изсипвам му 2 коша играчки + дистанционни, кутийки от чай, шишенца, калъфи от фотоапарати, настрани в чинийка солетки и така си върша работата.  Laughing
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми най - вече се интересува от  breastfeeding на активната гимнастика е за по 5 минути през  останалото време  mamma и се носим  smile3514
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия