В какво съхранявате подправките

  • 8 707
  • 63
Става въпрос за солта, чубрицата, червения пипер, черния пипер и всички останали подправки, които имате.
Може и снимки  Hug
Виж целия пост
# 1
В малки бурканчета  Grinning
Виж целия пост
# 2
В керамични бурканчета /комплект за подправки/.
Виж целия пост
# 3
Биби, от какво са бурканчетата? От детска храна ли?
Виж целия пост
# 4
В метални кутии за подправки, които си купувам от магазина.
Виж целия пост
# 5
червен пипер, чубрица, въобще подправки, които използвам често - в метални кутии. някои са купени, някои са от кафе.
сол, брашно, ориз - в пластмасови кутии, купени
имам някои неща в пакетчета, за които все се каня да купя 1-2 бурканчета , че да не ми се мотат така из  шкафа - лимонтузу, черен пипер и пр.
Виж целия пост
# 6
Биби, от какво са бурканчетата? От детска храна ли?

Да, ганчевите Laughing.  Чубрица, шарена сол, черв. пипер, сода, чер. пипер, ванилия...вдсичко вътре.
Каня се да ги боядисам с нещо, но не знам с какво. Thinking Искам да ги направя шарени.
Виж целия пост
# 7
Моите сега са в бурканчета като ганчевите, но по-високи. Проблемът ми е, че са много и вече заемат доста място. Метални кутии не съм виждала  newsm78 Това е вариант... сигурно мога да ги редя една върху друга  newsm78

Биби, може да си купиш някакви по-шарени капачки.
Виж целия пост
# 8
В керамични бурканчета /комплект за подправки/.
И аз така ги съхранявам.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Моите сега са в бурканчета като ганчевите, но по-високи. Проблемът ми е, че са много и вече заемат доста място. Метални кутии не съм виждала  newsm78 Това е вариант... сигурно мога да ги редя една върху друга  newsm78

Биби, може да си купиш някакви по-шарени капачки.
има на била. ама са скъпички според мен
Виж целия пост
# 10
Във Варна в магазините за домашни потреби продават такива метални кутийки, струват 2 лева.
Виж целия пост
# 11
В малки бурканчета Peace
Виж целия пост
# 12
в метални кутии..мисля,че струват 2-3лв.  newsm78според големината разбира се.По-малките са по-евтини.
Виж целия пост
# 13

Да, ганчевите Laughing.  Чубрица, шарена сол, черв. пипер, сода, чер. пипер, ванилия...вдсичко вътре.
Каня се да ги боядисам с нещо, но не знам с какво. Thinking Искам да ги направя шарени.

Можеш да ги декокрираш с бои за стъкло, около 6,00 лева е малък комплект от боички -  стоят много добре.
Виж целия пост
# 14

Можеш да ги декокрираш с бои за стъкло, около 6,00 лева е малък комплект от боички -  стоят много добре.
Hug
А къде се продават?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия