комплекс "Цариградски"

  • 1 137
  • 4
Има ли някой, който си е купил апартамент там? Какво ви е мнението?
Виж целия пост
# 1
Наши приятели си купиха там пролетта или края на зимата - в началото като започнаха строежа. Тогава си мислех, че няма да е много хубаво, но преди няколко дни като се прибирах от провинцията и видях сградите - много ми хареса (поне на външен вид). Те като го купуваха цените бяха горе-долу поносими, но не знам как са сега newsm78
Виж целия пост
# 2
Ех, аз само го гледам през балкона! Точно отсреща ми е! И си мечтая... Знам, че е разпродаден на зелено и са си купили английски футболисти Heart Eyes
Вътре е с басеееейн! Sad Защо питаш, има ли още свободни апартаменти? Shocked newsm78
Виж целия пост
# 3
Ех, аз само го гледам през балкона! Точно отсреща ми е! И си мечтая... Знам, че е разпродаден на зелено и са си купили английски футболисти Heart Eyes
Вътре е с басеееейн! Sad Защо питаш, има ли още свободни апартаменти? Shocked newsm78


Колкото искаш, английските футболисти са избягали.
Влез във всеки сайт за имоти има доста предложения за този комплекс.
Виж целия пост
# 4
[Защо питаш, има ли още свободни апартаменти? Shocked newsm78[/color]
[/quote]

ми ние си купихме в 1-а част, но не от строителя ,а от собственици. Имат останали още два апартамента на 2- ри етаж без тераса. Не мисля че има свободни апартаменти "колкото искаш", както казва Мисти, лично съм следила пазара за този комплекс. В самата строителана фирма предлагат няколко във 2-ра част която сега започват , но са само на последен етаж и със скосени тавани.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия