Нормално ли е ако пропуска хранене?

  • 2 512
  • 17
Тая сутрин в 10 ми е изял 110 АМ и после в 11,30 40г пюре.
В 2 се опитах да дам пак АМ,грам не иска, даже бута биберона, пробвах в 2,30 , 3, 3.30....не.
А в 5,30-6 давам каша.
Какво да правя? Нормално ли е да пропуска ядене?
Виж целия пост
# 1
Колко пъти на ден досега е яла?

По принцип е нормално, да  Peace

Криско като започна 4-ти месец мина на 3 хранения  Confused
Виж целия пост
# 2
И бебка не яде винаги когато трябва, така че спокойно.
Виж целия пост
# 3
Досега сме на 5 хранения през около 3,5-4 4аса
Аз ако беше ял нормално в 10 сигурно нямаше толкова да се притеснявам, ама изяде 110.
4ак пък толкоз ли не огладня до 4  Thinking
Виж целия пост
# 4
ох и аз много се дразня когато пропуска хранене нестига че от 6-тият месец сме на 4 кратно , ами и ако пропусне  1 на нищо не прилича
ама и те са си човеци един ден им се яде много друг път не толкова на периоди
така че  е нормално
Виж целия пост
# 5
И Вилин 4есто пропуска,но след това си наваксва.Не виждам при4ина да се притесняваш.
Виж целия пост
# 6
Нормално е - след това си наваксват Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Нормално е. Да не би да са зъбки?? newsm78
Виж целия пост
# 8
Криско като започна 4-ти месец мина на 3 хранения  Confused
Блонди а по колко изяждаше на тези хранения, че ние имаме сега голям проблем - не ще повече от 50-60 гр и аз се чудя дали да не увелича интервала м/у храненията. Педито много се притесни като разбра по колко малко ядем и ни прати на изследвания. Сега чакаме резултатите и ми е много притеснено Praynig
Виж целия пост
# 9
Тая сутрин в 10 ми е изял 110 АМ и после в 11,30 40г пюре.
В 2 се опитах да дам пак АМ,грам не иска, даже бута биберона, пробвах в 2,30 , 3, 3.30....не.
А в 5,30-6 давам каша.
Какво да правя? Нормално ли е да пропуска ядене?

Да нормално е, води се по детето си, не е нужно нищо да правиш  Wink
Виж целия пост
# 10
Сигурно е нормално, zа6тото при нас е ко6мар, яде само когато си поиска мляко и то първо 10 мин пла4е и тогаяа по4ва да су4е, а понякога въоб6те не засуква.Слу4и ми се и 8 4аса да не иска да яде, аз луднах.През 4ас бърках мляко тъп4ех в устата, тя бута и блъска и най накрая в 9 ве4ерта след много рев заспа и засука.Затова се принудих да я захраня с ка6и и плодове макар 4е мислех да иz4акам до на4алото на 6ти месец.Тях поне по ги яде.Така 4е спокойно, надявам се скоро да премине както при вас така и при нас.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Нормално е - след това си наваксват
Те си знаят най-добре кога им се яде и кога не.
Виж целия пост
# 12
Нормално е - след това си наваксват Mr. Green

 Peace
Виж целия пост
# 13
И Мони пропуска хранения,така от 3-4 дни се храни само по 4 пъти дневно,на почти 5м.сме
Виж целия пост
# 14
На 5 месеца Иван иаше 6 хранения и не е пропускал хранене, но като чета мненията по горе виждам, че няма от какво да се притесняваш. Децата минават през такива периоди на злоядство  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия