колики

  • 575
  • 14
как се дават капките Саб симплекс? Могат ли да опоят бебето? Предложети ми други капки за колики?
Виж целия пост
# 1
Трябва да има упътване в самото шишенце..пък и винаги можеш да питаш лекарката да ти каже.

Колкото дали упояват не съм чувала...
Виж целия пост
# 2
Аз ги слагам в млякото, за да не получел разстройство или запек.Да ти кажа, че на нас не ни помагат много.Пробвах какво ли не-шишета против колики, топли кърпи, различни пози, капки и май все си го боли.Препоръчаха ми Бейбинос-капки, но все още не съм ги пробвала.Имало и някакви ампули, които много помагали.Ще следя темата, защото тия колики са ни голям проблем, но явно при всяко дете помагат различни методи.
Виж целия пост
# 3
Аз давам Еспумизан,слагам ги в млякото-помагат! Confused
Виж целия пост
# 4
В млякото. Аз лично съм доволна от Саб симлекс, но не съм мерило, защото почти нямахме колики и ги давахме инцидентно 10на пъти.
Виж целия пост
# 5
Аз давам с лъжичка 3 пъти на ден по 15 капки преди хранене  Peace
Виж целия пост
# 6
Ако кърмиш с лъжичка преди кърменето 15 капки, ако сте на адапте в млякото пак толкова. Няма опасност да упоят бебето, защото те само спомагат за изчистването на събрания въздух в коремчето, и после си излизат с изпражненията, не се разграждат в организма!
Виж целия пост
# 7
Разтварях в кърма по 15 капки преди всяко кърмене, но вече ги спрях, защото я запекоха и в резултат вече акаме на 3 дена по веднъж. Освен това колики май няма и за това не й давам вече.
Виж целия пост
# 8
На нас капките против колики не ни помогнаха  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
На нас ни изписаха Sab Simplex по 8 капки в млякото . Доволни сме от тях.
Виж целия пост
# 10
На нас капките против колики не ни помогнаха  Crossing Arms
Същото е и при нас - три месеца мъка... Cry
Виж целия пост
# 11
А някоя от вас да е ползвала едни капсулки Бифидус?
Виж целия пост
# 12
изпихме 1 еспумизан и нищо     помогна ни саб симплекс    когато е било много зле съм давала цяла доза 3 -4 пъти на ден  иначе половин    слагах в млякото да обере пяната защото това са газове Peace
Виж целия пост
# 13
моля да ми кажте като забравих да ги дам преди ядене дали мога да ги дам след като ве4е се е наял-  става вапрос за капките беибинос.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕВАРИТЕЛО. Party
Виж целия пост
# 14
Аз ги давах само след ядене, не знам доколко е било правилно, но иначе повръщаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия