Спешно питане за прическа!

  • 1 971
  • 21
Извинявам се предварително за пускането на тази може би глупава тема! Embarassed

Но имам спешен въпрос -

Модерни ли са прическите с преса - имам предвид цялата коса да бъде на вафлички?!
Сещам се единствено за тази прическа - която да направя сутринта и да се задържи до късно вечерта?! Притеснявам се да не приличам на овчица, така че ако ви хрумне нещо друго - моля да ми подскажете! Praynig
Идеята за фризьор за съжаление мое отпада, за сметка на маникюра и гримьора - липса на време.
Косата ми е с дължина - над кръста, не е особено гъста ... така, че определено трябва да направя нещо.


Поводът е определено официален. Така, че разчитам на идеи! Hug
Виж целия пост
# 1
Права или чуплива е косата ти?
Зависи дали предпочиташ по-обемни прически или нещо по-прибрано...дали ще си строго официално облечена или не... Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Една позната скоро кумува и бяха и направили само отделни кичури на вафлички и то тук - там по дължината на косъма. Тя също не е с гъста коса и стоеше много добре, имаше обем, а не бе като овца   animal085  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Предпочитам по-обемна прическа (за случая специално). Няма да съм твърде официална. Косата ми в момента е права (иначе е леко чуплива).
Жужка, мислиш ли наистина че тук таме цели кичури, направени с пресата е добър вариант?! Бих могла да пробвам - пък, ако не се получи - ще направя и останалата част.


 Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
Мисля че си избрала идеална прическа,придава обем,определено не ставаш като овца и стои хубаво погледнато от страни Peace.Аз често се "пресовам" Laughing.Ще ти дам още една идея,повдигаш часта на косата над ушите с шнола нагоре.Долната част откъм корените само минаваш с пресата /на всеки кичур само в корените/,след това пускаш другата част на косата и отделяш тук там много тънки кичурчета,пръскаш ги с лак и ги минаваш целите с пресата,те стават по ясно очертани и лъскави.Дано да го обясних така,че да ме разбереш.Стои много ефектно,придава обем на косата,не е натрапчиво,а и си спестяваш пресирането на цялата коса,което си изисква повечко време и нерви. Grinning
Виж целия пост
# 5
Мисля че избрала идеална прическа,придава обем,определено не ставаш като овца и стои хубаво погледнато от страни Peace.Аз често се "пресовам" Laughing.Ще ти дам още една идея,повдигаш часта на косата над ушите с шнола нагоре.Долната част откъм корените само минаваш с пресата /на всеки кичур само в корените/,след това пускаш другата част на косата и отделяш тук там много тънки кичурчета,пръскаш ги с лак и ги минаваш целите с пресата,те стават по ясно очертани и лъскави.Дано да го обясних така,че да ме разбереш.Стои много ефектно,придава обем на косата,не е натрапчиво,а и си спестяваш пресирането на цялата коса,което си изисква повечко време и нерви. Grinning


КАРЧЕВА,   bouquet!

Определено вече съм решена, че ще се пресовам. Grinning
Сега лягам, че утре трябва да стана по никое време, за да се направя. Flutter


Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 6
То ще взема и аз да си направя таквоз чудо Embarassed
Дудка, мерси Hug
Виж целия пост
# 7
Ааа моля моля пак заповядайте Hug.
Луминоса приятно прекарване Flutter.

Май Дудка повече ви харесва от Карчева newsm78,повечето тъй ме наричате,да взема да се прекръстя пак ли Thinking
Виж целия пост
# 8
Дудка съм те запомнила, а и звучи по-сладурско, като на дребно пухесто нещо, а Карчева е по...как да кажа..респективно, като на строга учителка Embarassed Embarassed Embarassed
Както си ти харесва на теб Hug
Виж целия пост
# 9
Да де,ама тва Дудка звучи като 100 кила Rolling Eyes....
Виж целия пост
# 10
Виж целия пост
# 11
Да де,ама тва Дудка звучи като 100 кила Rolling Eyes....

Ако ще да зву4и като 200,си си Дудка smile3534Младен поздрави ли те бре?

и аз мисля,4е идеята на Дудка ще  стане добре Peace

Весело прекарване Hug
Виж целия пост
# 12
Стига ма Йоанооо,че съм дебела знам,ама 100кила Rolling Eyes,недей така моля се....
Не ми е казал нищо,той е толкоз отнесен... ooooh!
Виж целия пост
# 13
Май Дудка повече ви харесва от Карчева newsm78,повечето тъй ме наричате,да взема да се прекръстя пак ли Thinking

Нееее  Stop  Naughty
Карчева е по-готино  Peace
Дудка ми звучи като нещо друго  Embarassed сори  Embarassed  Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 14
Биби гепи Laughing,а тва дребното долу кво значи,че нямам лупа Rolling Eyes hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия