Вие бихте ли казали?

  • 1 921
  • 36
Станах неволен слушател на един разговор, в който една мама от форума беше тотално оплюта и изкарана по-черна от дявола. И то съвсем несправедливо (според мен). Злословещият й бил роднина Shocked Не смятам да й го казвам, но ми е интересно вие бихте ли го направили?
Виж целия пост
# 1
Зависи в какви отношения съм с въпросната мама. Ако е някоя от 3-4-те мами, с които съм в супер близки и тесни контакти - бих. Иначе - не.


П.П. И коя е мамата? Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ако напиша коя е почти като да й кажа. Във всеки случаи не съм я мяркала из клюкарника, пише по другите форуми.
Виж целия пост
# 3
Ако съм сигурна, че е несправедливо- да.
Виж целия пост
# 4
В роднински драми собствени не се бъркам, камо ли в чужди...
Виж целия пост
# 5
Аз не бих.......но бих посъветвала този, който я плюе да и го каже в очите, а не да я обсъжда по форумите.......
Виж целия пост
# 6
Въййй,не знам,много деликатно.То посредника май,винаги излиза виновен(единия,не искал това да каже,другия пък грешно разбрал..)Ама,ако си сигуна,че съфорумката наистина е несправедливо одумвана,по-добре кажи,че да може да се защити.Аз съм на мнение,че медалът винаги си има две страни.(всеки си има своя истина)
Виж целия пост
# 7
Ако съм сигурна, че е несправедливо- да.
Ами то не беше присмех за продължителното кърмене и късното захранване, за това какво била казала и направила- абсолютно неуместно, сигурна съм... Аз още преди да разбера, че става въпрос за мама от форума се опитах да убедя въпросната особа, че не е права, но тя продължи да бълва змии и гущери Close
Виж целия пост
# 8
Аз не бих.......но бих посъветвала този, който я плюе да и го каже в очите, а не да я обсъжда по форумите.......
Не беше във форума, а навън... Всъщност щяхме да станем колежки, но аз се махнах от това място на следващия ден.
Виж целия пост
# 9
Аз бих й казала, при следното условие: тя ми е близка приятелка; убедена съм, че този човек не е прав; зная, че тя го уважава, а той се отнася несправедливо към нея.
Виж целия пост
# 10
Не, аз не бих.
От малка знам, че виновен често излиза този по средата. Макар и несправедливо.
Виж целия пост
# 11
И аз не бих. Не мисля, че има някакво значение - най-вероятно оплютата мама си знае, или поне подозира. Намесването може само да влоши нещата.
Особено пък кърмачките са много чувствителни за хората, които не одобряват методите им  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз също не бих и казала!Това за посредника е тривиално но вярно.Но нещо друго ме стряска особено много напоследък и не спирам да си задавам въпроса, какво толкова ни озлоби в последно време newsm78
И във форума всеки ден чета толкова злобни коментари,комплексарски забележки много далече от нормалното чувство за хумор, вярно, че съм нова и може би не съм свикнала, но честно казано не ми се ще да свиквам с лошото отношение на хората.Извинявайте, че изместих малко темата, но мисля, че въпросът е принципен!
Моля нека бъдем по добри ХОРА Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 13
Не.
Виж целия пост
# 14
аз бих казала, но преди това ще уведомя и оплюващата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия