Не му е достатъчно вече...

  • 524
  • 9
...вечер като се кърмим преди лягане...За мен не е проблем да ставам и по няколко пъти през нощта да го кърмя,но все пак ми се иска да е сит и да спинка непробудно поне до към 3-4 часа през нощта,а така още в един се буди,недоволен,гладен и сърдит...
За това ви моля да ме посъветвате какво да му давам преди лягане с кърменето,за да е заситен и спокоен..
Да добавя,че не пие от шише,така че АМ ще го откаже 100%,почти на десет месеца е,захранен е с глутен,но не му давам кисело мляко още...
Виж целия пост
# 1
Ами супичка някаква. Нормално е желанието ти детето ти да е нахранено и да спи непробудно, но може да не се буди от глад. Все пак му предложи някаква лека вечеря и ще разбереш.
Виж целия пост
# 2
Зори, защо реши, че не му стига? Зъби ви мъчат със страшна сила (вЕрвай ми  Cry) и за това му се суче на човека.
Виж целия пост
# 3
   За вечеря съм давала по различно верме и кърма и АМ и каша и пак се е будела към 12-1 ч. И аз мисля, че не е от глад - зъби, нещо сънува, леко навик, иска да се гушне в мама, шум, суче му се за да заспи по-лесно и приятно и т.н.
Виж целия пост
# 4
И според мен не е задължително да се буди от глад...
А за да избегнеш ставането и даването да суче, прави като мен - взимаш го да спи при теб и той се обслужва през нощта без да те буди!  Mr. Green Така хем ти си наспана, хем вълка е сит
Виж целия пост
# 5
Определено е безпокойство от зъбите Confused До скоро дъщеря ми се будеше през 2 часа всяка нощ, без значение кога и с какво съм я хранила за вечеря. От как изкарахме последните кучешки се буди само веднъж към 3-4а. Сега чакам да ни емнат и последните кътници и се надявам да се кротне после.
Убедена съм че не е нито глад, нито навик! Просто зов за помощ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се струва по-логично да го мъчат зъбки и  да се буди не от глад Thinking
Виж целия пост
# 7
Благодаря за съветите и подкрепата,момичета Hug

А за да избегнеш ставането и даването да суче, прави като мен - взимаш го да спи при теб и той се обслужва през нощта без да те буди!  Mr. Green Така хем ти си наспана, хем вълка е сит

При мен спи от около месец,определено ни е по-удобно и на двамата Peace
Зъбките,значи...допускам и аз,че е от това,защото вчера си хапна стабилно преди лягане,след два часа-рев за мама,после след още два и още два...безсънието ми е хронично и на мен,не се оплаквам,мъчно ми е само за детето...Доста време ги чакаме тези зъбки,но нямаме нито един за сега...Така,че ще си продължаваме както до сега.Благодаря още веднъж,че разсяхте съмненията ми относно количеството за вечеря  bouquet
Виж целия пост
# 8
 Не знам дали ще е някакво успокоение, но при нас картинката е същата: насуква се "до горе", заспива и след 2 часа започва едно периодично будене; понякога не иска да суче, а само да го гушкам, а в повечето случаи и аз не знам какво иска. От 2 седмици започна да будува по 2 часа нощем, играе си , хили се от леглото си...карнавал. Според мен е от зъбите-мъчат го. И ние нямаме още нито един. А за недоспиването на мама.... Tired  Tired  Tired Все някога ще се наспим  Wink
Виж целия пост
# 9
При нас положението е даже по- зле- буди се максимум половин час след като съм го приспала, кърмейки го, и хапва съвсем малко, почти нищо и заспива. И така 10-15 пъти сигурно. Буди се не от глад, а от зъбки. Преди пак имахме такъв период от окло 2 седмици, след това имаше малко почивка и сега пак се започна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия