Какви са очите на кандит-президента Беронов?

  • 1 371
  • 30
Забелязах те ли, че в рекламния клип на споменатия кандидат-президент, когато говори очите са му кафяви, а на плаката, който дават на края - "ярко" сини Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1
А ти имаш набито око! Wink
Виж целия пост
# 2
Изобщо не го гледам, ама сега като каза, ще се дзверя да му видя дзъркелите Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Абе не са баш кафяви според мен, ама са много по - тъмни, примерно зелени или пъстри, а на плаката наистина са го изкарали супер синеок.
А пък може нещо от камерата да са излезли тъмни и наситина да си е със сини очи.

На мен ми е симпатичен, интелигентен човек.
Виж целия пост
# 4
С цвят на старческа немощ .
Виж целия пост
# 5
Кафеви са му очите-поне когато дават предизборната кампания и разни други новини с него,  с такова впечатление оставам Rolling EyesА пък знам, ли може и лещи да носи човекът Peace
Виж целия пост
# 6
С цвят на старческа немощ .

  Laughing
Виж целия пост
# 7
Сини са му очите.
На шест от седемте кандидат-президенти са им сини. В "Труд" ги бяха сравнили според цвета на очите им. Статията се казваше "Честни сини очи" Wink Joy
Виж целия пост
# 8
Разбира се, че са му сини очите. Просто едно е да ти се направи портрет с подходящото осветление, съвсем друго е да си сниман с камера, от различен ъгъл и т.н.

С цвят на старческа немощ .

Много ми е интересно когато някой говори сякаш никога няма да стане на 78.
Виж целия пост
# 9
Ieppe, всички /дай, Боже/ ще станем на толкова. Но аз лично няма да се кандидатирам за президент.
Виж целия пост
# 10
Виж целия пост
# 11
Мога само да кажа, че ако дядо Христо Данов, лека му пръст, беше поживял още малко, щеше да бъде един достоен президент. Нека все пак признаем, че има хора, за които възрастта почти не е от значение. И в двете посоки - има и такива, които не порастват  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Нека все пак признаем, че има хора, за които възрастта почти не е от значение. И в двете посоки - има и такива, които не порастват  Mr. Green

 Peace
Виж целия пост
# 13
Много са злобни 'закачките' с възрастта на Беронов. Като е на 78 да не се появява пред хора ли? Не ми е фаворит, но това със старческата немощ не е смешно.
Виж целия пост
# 14
ако този човек е старчески немощен, аз съм трамвай Crazy

но ...
ето това е новоизбрания италиански президент Наполитано



 
а това е стария италиански президент Чампи:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия