За пъпчето

  • 1 932
  • 31
До,кога третирахте пъпчето на бебето със спирт newsm78?Не знам още ли да продължавам dontknow?
Виж целия пост
# 1
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .
Виж целия пост
# 2
Аз го правих може би около месец,но и десетина дни са достатъчни.
Виж целия пост
# 3
Продължих да го третирам около седмица след като падна.
Виж целия пост
# 4
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking
Виж целия пост
# 5
След като падна , го почиствах със спирт и после малко прахче и не съм слагала лепенки.
Виж целия пост
# 6
dani777k,

Ти сама ще усетиш кога трябва да спреш да третираш пъпчето... просто се усеща, че всичко е наред и няма смисъл...

 Hug
Виж целия пост
# 7
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking

Само със спирт.Той изсушава достатъчно.Няма нужда от пудри,тъй като задържат много мръсотия.Лепенки може да се ползват само при баня,иначе няма нужда.
Виж целия пост
# 8
   Благодаря ти,reflex  bouquet Може въпросите ми да звучат глупаво,но раждането наближава и започвам да се замислям за какви ли не подробности Wink
Виж целия пост
# 9
Около десетина дни след като падна Peace
Виж целия пост
# 10
Една седмица ги почиствах със спирт след като падна
Виж целия пост
# 11
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .

А с какво се третира пъпчето след като падне newsm78
И още нещо да попитам-колко горе-долу лепенки ви бяха необходими в началото,по колко пъти на ден се сменят Thinking

Със спирт и атнтибактериално прахче"Топацин" или някакво друго, ако има нужда.
Виж целия пост
# 12
Използвах за Вики 3-4 лепенки за пъпчето по време на баня .
Виж целия пост
# 13
След като падне ,се третира още седмица .Предполагам няма вече нужда да го почистваш със спирт .
Peace
Виж целия пост
# 14
Мазах пъпчето със спирт и ръсих с талк само докато падна самичко. После два дни мазах с обикновено кремче на Нивея и това е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия