Казвате ли действителните си килограми?

  • 4 225
  • 152
Подтикната от темата за годините,реших да пусна анкета за килограмите. Аз годините си например не крия,ама килограмите....не  ми е на сърце да  ги  съобщавам, освен когато се самоиронизирам.
Виж целия пост
# 1
Казвам си ги вече.
Виж целия пост
# 2
Не ги казвам за нищо на света  Joy
Виж целия пост
# 3
Ами гласувай,де Laughing
Виж целия пост
# 4
казвам ги, но предпочитам да не ме питат Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Признавам си ги, и да лъжа - нали ме виждат!  Wink
Виж целия пост
# 6
Казвам, казвам...ако ме питат де Wink.
Виж целия пост
# 7
Сигурна бях, че ще има такава тема, като четох Лени мислех да пусна, ама си знаех, че ще има  Mr. Green

Не, не ги казвам, като отслабна ще ги кажа  Grinning
Виж целия пост
# 8
Сигурна бях, че ще има такава тема, като четох Лени мислех да пусна, ама си знаех, че ще има  Mr. Green

Не, не ги казвам, като отслабна ще ги кажа  Grinning
Нямаше,бе,Блонди...преди малко я пуснах Laughing
Виж целия пост
# 9
Сигурна бях, че ще има такава тема, като четох Лени мислех да пусна, ама си знаех, че ще има  Mr. Green

Не, не ги казвам, като отслабна ще ги кажа  Grinning
Нямаше,бе,Блонди...преди малко я пуснах Laughing

Да, де, не ме разбра - като прочетох Лени в темата за годините, че не си казва килограмите, си мислех да пусна тема за това, но нали се разприказвахме с теб там и бях сигурна, че ти ще пуснеш  Hug
Виж целия пост
# 10
Казвам си ги.То и да не ги кажа, те си ми личат.Много са, ама малко по малко, ще намалеят.
Виж целия пост
# 11
Казвам си ги.То и да не ги кажа, те си ми личат.Много са, ама малко по малко, ще намалеят.
И тогава какъв ще ти стане ника? Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?
Виж целия пост
# 12
да, даже когато бях бременна и заедно се мерихме с баща ми и мъжа ми , по едно време бяхме изравнили килограмите-  85.......никога преди не съм била тооолкова тежка  Mr. Green

Тръгнах от 55, стигнах 90, сега съм само 65.......как да крия такива хубави килограми
Виж целия пост
# 13
Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Казвам си ги.То и да не ги кажа, те си ми личат.Много са, ама малко по малко, ще намалеят.
И тогава какъв ще ти стане ника? Няма да си никак Цомба Гърдева. Може би  РЕбра Гърдева?
Ама то там и преди си имаше Grinning
Мъжа ми каза, че ако си върна старите килограми от преди бременността, щял да ми "направи"нови цици Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия