месно пюре

  • 548
  • 9
Мами как захранвате вашите бебоци с месни пюрета при положение че трябва да се дават през ден
през ден ли давате или всеки ден по малко а по късно през ден редувайки със зеленчуково
Виж целия пост
# 1
Мами как захранвате вашите бебоци с месТни пюрета
Първото условие е продуктите  да са набавени от региона в който живееш, иначе няма да са месТни и  се разваля ефекта Naughty
 Когато захранвах с месно пюре го редувах през ден със зеленчуковото.
Виж целия пост
# 2
Аз ще зачам с месните пюрета, но знам, че се захранва през ден Peace
Виж целия пост
# 3
Ние се храним през ден след като се захранихме с тях.А захранването стана при нас така:първия ден 2-3 лъжички,втория 5-6 лъжички и на третия останалата част от пюрето,т.е.при захранването не съм го правила през ден.
Виж целия пост
# 4
При самото захранване не съм го правила през ден. Първи ден - 2лъжички, втори -4, трети - 8. Пропускам един ден, през който давам зеленчуково пюре и после пак месно.
Виж целия пост
# 5
При самото захранване не съм го правила през ден.
Peace

Първият ден добавих няколко лъжички месно пюре към зеленчуковото , на следващият увеличих малко количеството на месното пюре и пак го прибавих към зеленчуковото и така докато достигнат необходимото количество месно пюре.
След това давах един ден зел. пюре, един ден месно пюре.
Виж целия пост
# 6
Захраних след навършени 8 месеца, не давам жълтък и давам месни пюрета всеки ден  Peace
Виж целия пост
# 7
Първият ден добавих няколко лъжички месно пюре към зеленчуковото , на следващият увеличих малко количеството на месното пюре и пак го прибавих към зеленчуковото и така докато достигнат необходимото количество месно пюре.
След това давах един ден зел. пюре, един ден месно пюре.
И аз захраних по същия начин.
Виж целия пост
# 8
Захраних след навършени 8 месеца, не давам жълтък и давам месни пюрета всеки ден  Peace

Същата работа и при нас, само дето тя го повърна 2 пъти и отложих с 1 месец Grinning
Виж целия пост
# 9
При самото захранване не съм го правила през ден.
Peace

Първият ден добавих няколко лъжички месно пюре към зеленчуковото , на следващият увеличих малко количеството на месното пюре и пак го прибавих към зеленчуковото и така докато достигнат необходимото количество месно пюре.
След това давах един ден зел. пюре, един ден месно пюре.
И аз така започнах - сега ще давам през ден. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия