Има ли лек против стомашните киселини?

  • 1 311
  • 28
Момичета, дайте някакъв лек срещу киселини Sad приятелката ми е вече в 10-ти л.м. и се мъчи от известно време с тази гадост, милата съвсем не може да спи вече Praynig
Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Има едни хап4ета- Талцид и на много  хора помагат.Струват около 2 лева.Аз за кратко в края на бременността се сдобих с тази "екстра" Crazy и ми помагаха...лук4ета Laughing и други много ментови  бонбони.Абе- при всеки е индивидуално.Спокойно- ще мине този период Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти  bouquet още утре...ооопс днес ще й кажа да се зареди с лукчета Grinning
Виж целия пост
# 3
На мен ми помагаха солети  Shocked
Виж целия пост
# 4
Тема 1, Тема 2, Тема 3, Тема 4, Тема 5, Тема 6.
Ако тези не са достатъчни, използвай търсачката. Има още bouquet
Виж целия пост
# 5
Сода за хляб....на мен само това ми помагаше да заспя. Знам колко е неприятно. Една ч.л. сода и минава бързо, верно до другия път, но пък по-добре от хапчета....
Виж целия пост
# 6
газираната вода ми върши чудесна работа
Виж целия пост
# 7
1 лъжичка сода за хляб - ефикасно и безвредно  Peace Peace
Виж целия пост
# 8
С първата бременност ми бяха изписали Алмагел - сироп. Тогава имах страшни киселини.
Сега имам такива рядко и то ако ям нещо ,което е било пържено, но с газирана вода се оправям.
Виж целия пост
# 9
газираната вода ми върши чудесна работа
На мен само това и помагаше. Peace
Виж целия пост
# 10
Сода за хляб....на мен само това ми помагаше да заспя. Знам колко е неприятно. Една ч.л. сода и минава бързо, верно до другия път, но пък по-добре от хапчета....

 newsm10
Виж целия пост
# 11
Газирана вода и сок от ябълка- при мен това действа.
Виж целия пост
# 12
При мен чудесна работа вършеше пакетче солети, бяха неизменна част от дамската ми чанта цяло лято Peace
Виж целия пост
# 13
При мен понякога помагаше изцеден лимон с малко захар, вода и сода за хляб...  Sick Зверска гадост!  Sick
Виж целия пост
# 14
 На мен ми помага дъвченето на дъвка. Няма никакво логично обяснение, но...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия