Кой лекар ви е познал пола на бебето?Кой не?

  • 4 975
  • 63
Въпросът по-скоро се отнася за "настоящите" майки.Много бъдещи майки вече са ходили на ехо-прегледи и вече знаят заключенията на лекарите за пола на бебето.Но мисля,че много от тях се чудят:"дали лекаря нещо не е сгрешил,дали наистина е познал пола?"
  Аз ходих при доц.Томова,която със 100% сигурност ми е определила пола на бъдещото ми бебче.Но.....все пак чакам да се роди милото,за да съм сигурна и аз 100%.
  При вас,тя познала ли е пола?
  Кой друг лекар ви го е познал?Кой не?
Виж целия пост
# 1
и аз съм ходила при нея и тя ми позна Hug
Виж целия пост
# 2
На мен Томова позна на 100% пола на първото ми дете.
Другата седмица ще хода на фетална при нея и очаквам да ми каже пола и на новото ми бебче.
Виж целия пост
# 3
Мазнейкова,въпреки отрицателните отзиви напоследък,е специалист,на когото за пола вярвам 100%!
Виж целия пост
# 4
и аз съм ходила при нея и тя ми позна Hug
    Супер!Звучи много обнадежаващо!
Виж целия пост
# 5
моя досега не е бъркал в прогнозите, но е във Варна. има малко бебчета само 500, но всички са разпознати на 100 процента Laughing
Виж целия пост
# 6
савова. на обикновен ехограф. при томова и мазнейкова не съм ходила. не мисля, обаче, че иде реч за "познаване". добрият ехографист си е добър ехографист, независимо дали преглежда на 3д или 2д. зависи и от позицията на бебето, разбира се.
Виж целия пост
# 7
В Търново видяха пола и двете лекарки, които ми водеха консултацията - Витанова и Бонева.
Виж целия пост
# 8
Във Варна ми пазнаха пола на детето д-р Яков и д-р Христова. Доц. Балев не го виждаше ясно и за това не се ангажира с категорично определяне на пола.
Виж целия пост
# 9
На мен пол не са ми познавали,а са го виждали Peace.Леко раждане ти желая! Hug
Виж целия пост
# 10
Пола го видя д-р Тодоров 16г.с.
Виж целия пост
# 11
Гледали са ме 3-ма, познаха всички- Д-р Миков (преди 2-та поликлиника, сега има частен кабинет), д-р Вакрилов ("Света София") и д-р Илиев (Правителствена болница)  Grinning
Виж целия пост
# 12
В Плевен-доц. Божинова беше категорична още от първия път-100% мъж!
Виж целия пост
# 13
Д-р Стоянов
Виж целия пост
# 14
Извинете, но наистина, май трябва да уточним, че става дума за виждане на пола, а дали ще се види правилно зависи и от предмониторното устройството   comp03, и от ехографа.
Другото звучи малко по екстрасенски несериозно, малко като гадаене на боб, пък е и обидно за докторите.
Всъщност, винаги съм се чудела на онези докита, които дават някакви процентни вероятности, гледайки на ултразвук... Или казваш това е, или си мълчиш, аз така ги разбирам нещата.
Бе, както и да е -- извинете за намесата в тема обявена за ВЕЧЕ родилите и уверилите се в пола на децата си. oops
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия