Премаман във Варна!Най-после!!!

  • 2 121
  • 19
Най-после тази седмица ще отвори магазин от веригата Премаман и във Варна!!!
Виж целия пост
# 1
Кога?Къде?
Виж целия пост
# 2
Какво е пък туй?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
това е световна фирма за бебешки и детски стоки "ОТ-ДО"
обзевеждане, колички играчки, кошари,, дрехи, козметика, абе всичко каквото трябва за бебето
http://www.premaman.com/

с над 90 магазина в цял свят. досега имаше само в София, отскоро четох тук че има и в Стара Загора.

ами адресът го имаше в "моето бебе и аз"
на "Възраждане" 2 или 3, някъде до бар "Дежаву"
Виж целия пост
# 4
Аха Simple Smile Затова не ми е познато.
Виж целия пост
# 5
е вече знаеш  Laughing Laughing Laughing Wink
Виж целия пост
# 6
Не ме привличат такъв тип вериги още. Laughing
Виж целия пост
# 7
тогава защо изобщо си даваш зор да пишеш?
Виж целия пост
# 8
Аз знам ,че се отваря откога го чакам тоя м-н Hug би ли ми обяснила къде  точно е !
Виж целия пост
# 9
знам, че го откриват в сряда и че се намира близо да бар Дежаву, това е зад Мартинели на ул. Пирин. И аз не знам точно. Казаха ми срещу училище Васил Априлов

Смятам да проверя.
Виж целия пост
# 10
преди една седмица пуснах тема за Premaman във Варна и очаквах някой да сподели впечатления.
Malenna, ще чакам отзиви... /без да искам написах "отдиви" Mr. Green/....
Виж целия пост
# 11
Е наистина най-после и във Варна ...и аз ще проверя Hug
Виж целия пост
# 12
хубави са нещата. а по време на разпродажба цените са като в повечето читави магазини. трикото на бебешките дрешки не ми приляга, но се ядва.
честито, варненки!
Виж целия пост
# 13
Аз живея наблизо и днес минах от там-витрините бяха облепени и не можах да надникна,но отпред имаше спрян бус и зареждаха.
Ще се опитам да обясня къде се намира-значи на ъгъла на училище "Васил Априлов" има будка за вестници (на ул."Бр.Миладинови"),няколко метра по-нагоре има дървена барака за хамбургери и точно срещу бараката в пресечката е магазина.Има голяма реклама и няма начин да не го видите.
Виж целия пост
# 14
Амбър моля те обясни къде е училище "В.Априлов" и ул."Бр.Миладинови"!Не съм от Варна и не мога да се ориентирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия