Полезно ли е всеки ден да яде месо

  • 2 191
  • 28
От една седмица сме на млечна кухня и там всеки ден основното ястие е с месо. Та се чудех дали е хубаво всеки ден да яде месо. Сутрин е на Ам, на обяд няколко лъжички супа и ядене с месо, след обяд кремчето и вечер Ам. Дали е добре така.
Виж целия пост
# 1
Че защо да не е полезно?  Hug Мисля, че няма проблем  Wink
Виж целия пост
# 2
Добре е, но за 6 месечно ми се вижда много.
Аз давам месо всеки ден, но от 9 месеца. Преди това на обяд и вечер нещо зеленчуково (пюре/супа, незастроена), следобяд плодово пюре, през останалото време- мляко, когато пожелае.
Виж целия пост
# 3
Абе то и за каква кухня говорим за 6 месеца, ама карай  Rolling Eyes

След 8 навършени месеца е хубаво месо всеки ден ,ако не се дава жълтък обаче.  Peace
Виж целия пост
# 4
За толкова малко бебе мисля, че не е полезно.Аз готвя всеки ден с месо на малкия, но той е голям.
Виж целия пост
# 5
Наталия яде всеки ден месно пюре на обяд някъде от 8 месечна възраст. Жълтък обаче не съм давала.
Виж целия пост
# 6
Мисля,че за сега(6 месеца) най-добре е през ден,поне аз така му давах на сина ми до 8-9 месечен Peace
Сега пак през ден му давам,но редувам със жълтък.
Виж целия пост
# 7
Аз ги редувах със зеленчукови пюрета Peace
Виж целия пост
# 8
И аз редувах. Единият ден зеленчуково, на другия - месно ядене.
Виж целия пост
# 9
Препоръчително е 6 дни в седмицата по 30 гр. Аз давам 5 пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 10
аз давам всеки ден месце,ако не поне риба...,но не давам жълтък.
Хубаво да е има и един ,два дни само на зеленчукови.....за прочистване  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Мисля, че е по-добре да се редуват месните със зеленчукови пюрета.
Виж целия пост
# 12
На тази възраст ги редувах пюретата.Сега яде всеки ден местни,но без жълтък.
Виж целия пост
# 13
Местни или чужбински  Grinning, няма проблем да яде месно пюре всеки ден - процентното съдържание на месото е 8-15% и няма да преяде.
Виж целия пост
# 14
Местни или чужбински  Grinning, няма проблем да яде месно пюре всеки ден - процентното съдържание на месото е 8-15% и няма да преяде.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия