лудите на София

  • 4 534
  • 92
Ей, пълно е с откачалки, всеки ден по тролеите и спирките редовно ги срещам. Има си болни хора, но има и тотално невротизирани...
Днес присъствах на луд скандал... Един дядо искаше да затвори "люка",прозореца на тролея, но не го стигаше... Някаква баба го видя и му даде бастуна си, за да го дръпне..Дръпна го той, ама се счупи въпроснят бастун  и бабата му креща 5минути, но накрая реши, че тя си е виновна, защото му го е предложила...    А в тролея в друг спор, неособено дочут от мен имаше следният персонаж - около 60годишна жена, с червено сако, надолу анцунг и маратонки, два малки сака носеше, а на ръцете имаше найлонови ръкавици...като тези, които слагат в боите за коси, абе като пликчета дето са...

По принцип не се подигравам на хората, не пускам и с тази цел темата.... Разкажете какви хорица срещате по пътя си за работа и обратно, а и изобщо споделете какво ви впечятлява...
Виж целия пост
# 1
Луди, в истинския смисъл на думата, има навсякъде. Невротизираните, за съжаление, са такива от "лесния" живот... Горките...жал ми е за тях  Sad
Виж целия пост
# 2
Аз вчера като ходих до магазина на светофара до нас, беше застанала една жена, дето махаше на всяка кола, която минаваше и викаше "Не важиш"!
Виж целия пост
# 3
Сещам се за една от малкото смислени кампании, развили се в София - за хората с психични проблеми. Снимка на жена, седнала до леглото и надпис " Днес ще изляза, днес ще изляза, днес ще изляза..".
Не знам каква е целта на темата ти, но проблемите на някой, не смятам, че трябва да бъдат основа на клюкарски коментари. Освен ако не търсим начин да помогнем на тези хора.
Виж целия пост
# 4
Много ми е мъчно за такива хора....  Sad
Виж целия пост
# 5
Днеска една баба се караше за 2 ст.разлика в цената на един артикул на касиерката Crazy

А има една друга баба, която всеки ден идва да си пазари от този магазин и носи много найлонови торбички.Като си купи, каквото й трябва, след това всяко нещо поотделно си го слага в найлновата торбичка и след това в една друга торба CrazyВсеки луд с номера си Joy
Виж целия пост
# 6
По принцип не се подигравам на хората, не пускам и с тази цел темата.... Разкажете какви хорица срещате по пътя си за работа и обратно, а и изобщо споделете какво ви впечятлява...
Добре де, а каква е целта тогава?
Виж целия пост
# 7
Смеете се, но я се опитайте да живеете с 35лв пенсия! С нея да плащате ток, парно, вода и да се храните. За дрехи и обувки да не споменавам  Confused
Виж целия пост
# 8
Лудите, лудите, те да са живи.
Пък дано ние успеем да надраснем собственото си величие и да ги разберем..
Виж целия пост
# 9
Днеска една баба се караше за 2 ст.разлика в цената на един артикул на касиерката Crazy

Белла, за бабите и 2 ст. са пари... жалко, ако намираш това за смешно.
Виж целия пост
# 10
По принцип не се подигравам на хората, не пускам и с тази цел темата.... Разкажете какви хорица срещате по пътя си за работа и обратно, а и изобщо споделете какво ви впечятлява...
Добре де, а каква е целта тогава?

Няма луд човек (изключвам патологичните и наследствените случаи), който да е станал такъв от добро. Карала съм практика на 4-ти км и хората са били винаги я счетоводители, я банкови служители... били са напуснати от жените си, починало им е детенце, загинали са родители, голяма бедност, уволнение...човешката психика е крехко нещо и не бива да се подиграваме. Просто не знаем кой защо е станал луд и кой защо проси. Не се знае кога и нас може да ни сполети това. Бъдете благородни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11

Пък дано ние успеем да надраснем собственото си величие и да ги разберем..
Съгласна.Въпреки,че понякога ми става смешно и после се чувствам виновна за смеха си.
Виж целия пост
# 12
Днеска една баба се караше за 2 ст.разлика в цената на един артикул на касиерката Crazy
Аз съм викал управител на супермаркет, т.к. цената върху изделието се разминава с тази, закрепена върху стелажа ... а при вторият случай във фискалния бон цената беше по-ниска от обявената ... така и не разбраха къде е проблема ...
На лудите и невротизираните им съчувствам ... но вчера една дама се сърдеше, че в празен автобус не е седнала на "нейното" място, винаги там си сядала, а сега било заето ... и не беше луда, просто педант ... очаквах да слезе и да изчака следващия ...

... Бъдете благородни  Heart Eyes
Всячески се опитвам  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Блонди е права! Майка ми има много нейни колежки, с висше образование, които е виждала, че ровят по кофите... Това е трагедия!!! По-добре да умреш и да те няма, от колкото живота да ти поднесе такова унижение... И като стигнеш до дъното, като нищо започваш да изперкваш. Аз самата като нещо съм изнервена през деня се държа доста неадекватно. И на следващия ден като се сетя направо ме е срам как съм крещяла на служителите в банката/данъчното/общината...
Виж целия пост
# 14
В локалното на Руски паметник, където почва Цар Борис, стои един дядка Mr. Green. Сложил една шапка и сако от униформа и маха ли маха на колите. Ние минаваме оттам и мъжа им намаля, за да види, какъв е тоя и що ни маха. А той крещи: "Давай бе, давай, оттук мини"  Joy..... Днес бил регулировчик bowuu.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия