От къде обикновено си купувате козметичните средства?

  • 1 641
  • 30
От къде обикновено си купувате козметичните средства? Аптека, голям магазин, от малките козметични магазинчета или...
Виж целия пост
# 1
Медицинската козметика-от аптека,декоративната-от козметичен магазин,където знам,че стоките не се застояват Wink
Виж целия пост
# 2
от една верига, която се казва  Sephora.
цените им са мааалко по-ниски от др. вериги.
добре е, не се оплаквам

в София козметика купувам от магазина, където се продава Клиник, ( на витошка до Аптеката), който не знам как се казва. Също и в Гален, както и в аптеката на Граф Игнатиев близо до Попа.
Виж целия пост
# 3
от една верига, която се казва  Sephora.
цените им са мааалко по-ниски от др. вериги.
добре е, не се оплаквам
Аааах,колко харесвам Сефора....уж и  в Мола в София щеше да има.....нищо не стана. Любима ми е тази на Шанз Елизе в Париж. Огроооооомна!
Във Варна- от Galery i Dolce Vita, но предпочитам от чужбина.
Виж целия пост
# 4
от Ремедиум обикновено или Санита. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Пазарувам предимно от козметичните магазини, а медицинска козметика - само от аптеката  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
От малки магазинчета или борсички,но медицинската козметика от аптеката.
Виж целия пост
# 7
Зависи от продукта.
От Метро най-обичам да си пазарувам, защото спокойно мога да огледам всичко, да преценя качеството, цената, съставките.
От аптеки купувам балсами за устни например, сега за друго не се сещам...
Виж целия пост
# 8
Бяла козметика и фон дьо тен си купувам от една определена аптека, която зарежда доста неща на Vichy; декоративна козметика не купувам от определено място, ако нещо в някой магазин ми хареса, си го купувам;напоследък си поръчвам и доста неща от Avon
Виж целия пост
# 9
Аптека, голям магазин, от малките козметични магазинчета или...
И от трите.
Виж целия пост
# 10
Пристрастена съм към Ремедиум  Simple Smile

За тези, които не го знаят, това е верига козметични аптеки. Доста са заредени.
Виж целия пост
# 11
Медицинска козметика от аптеките, а другите неща предпочитам от големи козметични магазини, един от любимите ми е "Драка"  Peace
Виж целия пост
# 12
От по-големи магазини-заради това,че са на самообслужване и мога спокойно да си избера и огледам стоката.Също и по каталог си поръчвам доста неща-от Avon.
Виж целия пост
# 13
Пазарувам предимно от козметичните магазини, а медицинска козметика - само от аптеката  Simple Smile

 Peace
Виж целия пост
# 14
Купувам предимно по каталози.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия