Има ли шанс да съм бременна?

  • 9 879
  • 46
От около седмица имам предменструални синдроми, ама по-силно ме прорязва стомаха, отколкото обикновено. И по принцип, стомаха ме заболява ден-два преди да ми дойде. Освен това обичам биричка и я пия с удоволствие, а сега ми става някак гадно от нея. В следобедните часове също ми се пригажда като да съм яла нещо развалено. Не зная как да кача графиката си, за да я видите и кажете мнението си за нея.
Днес трябва да ми дойде, но пък днес не ме пробожда стомаха и няма признаци да ми дойде. Правих тест преди няколко дена, но беше отрицателен.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Виж целия пост
# 1
Не ти излиза графиката
Адресът трябва да завършва с "OpenGraphicCycles?userLoginName=" и твоето потребителско име в зачатие най-накрая
Виж целия пост
# 2
Ами пак опитвам да я кача, дано сега съм успяла. Хич не мога да се оправям с този календар.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=mirnda


 Cry
Виж целия пост
# 3
Не ти излиза пак графиката,но според мен изчакай няколко дни закъсневие и опитай пак с тест?
Виж целия пост
# 4
За последен път опитвам, ако не стане пак, здраве да е. Желая късмет на всички момичета в опитите за забременяване, дано скоро имат хубави новини. Благодаря ти, gingerina  Simple Smile

http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&a … inName=miranda123
Виж целия пост
# 5
Ако продължава в същия дух температурата ти, скоро ще се фукаш с положително тестче Simple Smile
Направи тест утре или вдругиден, вече ще имаш закъснение, също така се ориентирай по БТ, която трябва да остане все така висока ако си бременна.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти, Стеф, че ме обнадежди  Simple Smile Ужасно съм притеснена, но ти ми вдъхна малко успокоение. Имам запазен час за инвитро, но въпреки това, се надявам да стане и по естествен път, както всички в този форум се надяват. Стискам палци на всички и на себе си.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
стискам палци да видиш 2 чертички-и не забравяй да си правиш теста с първата урина,че аз така имах 2 отрицателни през различно време на деня Peace Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 8
Много рано си си направила теста newsm78. Щом днес трябва да ти дойде, дано не ти дойде... изчакай 3-4 дни и тогава си направи нов тест.
Моя приятелка в момента е бременна. Така в юли ден преди датата, когато й идва, си направила тест - отрицателен. И ми се обажда и казва - Не съм бременна, отрицателен ми е теста!..., накарах я да си направи след 1 седмица, а те не ще, вика, колко пъти да го правя, отрицателен е. И хоп - две чертички. Просто първия път не й отчете, защото мноооого бързаше. Сега термина й е на 8 март Peace.
Виж целия пост
# 9
Ако продължава в същия дух температурата ти, скоро ще се фукаш с положително тестче Simple Smile
Направи тест утре или вдругиден, вече ще имаш закъснение, също така се ориентирай по БТ, която трябва да остане все така висока ако си бременна.

а тестовете за ову отрицателни ли бяха, така си ги дала. Дано сте правили секс и след отбелязаните дни.
Виж целия пост
# 10
Да бе, верно че са с по една чертичка ooooh!Извинявам се...
Миранда, твоя грешка ли е това или наистина тестовете са били отрицателни?
Виж целия пост
# 11
стискам палци да видиш 2 чертички-и не забравяй да си правиш теста с първата урина,че аз така имах 2 отрицателни през различно време на деня Peace Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Едни палци и от мен!  Peace
Виж целия пост
# 12
Да, отрицателни бяха според мен, защото не видях тестовата лента да е по-тъмна. Гледаха ме на 14-ия ден от цикъла с ехограф и  казаха, че още не е настъпила овулация и че предстои същата вечер или на другия ден най-късно. Но пък на 14 -ия ден до вечерта имах обилна ама много обилна цервикална слуз и на следващия ден също.
Виж целия пост
# 13
Да, отрицателни бяха според мен, защото не видях тестовата лента да е по-тъмна. Гледаха ме на 14-ия ден от цикъла с ехограф и  казаха, че още не е настъпила овулация и че предстои същата вечер или на другия ден най-късно. Но пък на 14 -ия ден до вечерта имах обилна ама много обилна цервикална слуз и на следващия ден също.

ми то положителния тест не е задължително да е с по-тъмна тестова черта. Понякога е нужно двата да са еднакви или поне да тестовата да е по-тъмна от предните дни.
Виж целия пост
# 14
Последният ви секс на 14-ти ден ли беше, както си отбелязала?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия