Две тъпи въпросчета, ама все пак...

  • 616
  • 13
Вижда се от подписа ми колко е голяма щерката.Преди седмица започнах да я захранвам със картофено пюренце, чисто, натурално, домашно приготвено.Карам много бавно със захранването, още не сме стигнали половин бурканче, давам по 3-4 лъжички и дохранвам с АМ.Та двата ми тъпи въпроса са:
1.Малката си измести тотално режима на хранене.Нощем не яде и прави пауза от 19.00 ч. до 08.00ч. /13-часова без храна/.През деня яде 4 пъти - 9, 12, 4 и 7 ч.Това нормално ли е?
2.Ще вавеждам постепенно нови зеленчучета на обяд.Мога ли след като навърши 5 месеца да дам каша следобяд? И може ли оризова?
Виж целия пост
# 1
И на двата въпроса отговорът е ДА  Grinning
За оризовата каша- тя дори се препоръчва за първа храна, защото се понася по-добре от зеленчуковите и плодовите пюрета  Peace
Виж целия пост
# 2
И на двата въпроса отговорът е ДА Grinning
За оризовата каша- тя дори се препоръчва за първа храна, защото се понася по-добре от зеленчуковите и плодовите пюрета  Peace
Peace Peace
Виж целия пост
# 3
и аз ще ти отговоря и на двата въпроса с ДА  Peace
Виж целия пост
# 4
да, започни с оризова каша. а що се отнася до картофеното пюренце, аз го мешах с ябълка по съвет на педито (в началото де) - по лесно било на стомахчето да го обработи. Hug
Виж целия пост
# 5
И на двата въпроса ДА.
Виж целия пост
# 6
И на двата въпроса ДА.
Peace
Виж целия пост
# 7
Да yesи на двата въпроса Grinning
Виж целия пост
# 8
Да yesи на двата въпроса Grinning
С кашата може да поизчакаш още месец........
Виж целия пост
# 9
1.Нормален е такъв режим, не се притеснявай Party
2.Да Wink Даже винаги се започва с оризова каша. Добре си се ориентирала
Виж целия пост
# 10
На първия ти въпрос-ДА
На втория-НЕ, защото сега сте на 4м.3 седмици и те първа захранваш със зеленчуци, изчакай поне 3 седмици от първото захранване преди да въведеш кашата  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
1.Малката си измести тотално режима на хранене.Нощем не яде и прави пауза от 19.00 ч. до 08.00ч. /13-часова без храна/.През деня яде 4 пъти - 9, 12, 4 и 7 ч.Това нормално ли е?
2.Ще вавеждам постепенно нови зеленчучета на обяд.Мога ли след като навърши 5 месеца да дам каша следобяд? И може ли оризова?
1. Да ,нормално е . Peace
2.Да,може Peace
Виж целия пост
# 12
Моята дъщеря на тази възраст също ядеше по 4 пъти, макар че я кърмех и дори и не знаех по колко точно изяжда.
Виж целия пост
# 13
Да  и на двата въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия