Идея за начупване на косата

  • 22 000
  • 46
Мамчета или бъдещи такива....дайте ми някаква идея за накъдряне на косата освен с пяна и дефузер но ефекта да е почти същия като с дефузера Peace
Виж целия пост
# 1
Веднага ти давам мойта рецепта - къпеш се вечерта, плетеш се на рибена кост (ако искаш по-ситни къдрици - на две) и на сутринта ефекта е страхотен  Peace
поне аз съм много доволна от резултата...  но все пак си е и до тип коса, мойта е чуплива и ми стои къдрава до следващото миене, докато на моя приятелка и се изправя след 3 часа  Laughing
Виж целия пост
# 2
Да ама аз немога да плета на рибена кост Embarassed Embarassed Embarassed а и мъжа ми предполагам не може Joy много гадно така.....нещо друго да кажете newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами аз знам със гел на мокра коса....
След баня хубаво си намачкваш косата / на кичури/ с гел и после я събираш със шнола, и така докато изсъхне.. Ако косата по принцип е леко чуплива, стои страхотно.
Виж целия пост
# 4
Веднага ти давам мойта рецепта - къпеш се вечерта, плетеш се на рибена кост (ако искаш по-ситни къдрици - на две) и на сутринта ефекта е страхотен  Peace
аз, ако се сплета по този начин ще се събудя като разплетена дамаджана Laughing
особено краищата не могат да се сплетат до последно и ще стърчат като метлени клечки.
Виж целия пост
# 5
-студено къдрене при фризьор;
-къдрене с маша;
-къдрене с ролки вкъщи;
-или просто, когато си измиеш косата и слагаш някакъв стилизиращ продукт - пяна, гел или нещо специално за къдрици и започваш да я намачкваш с ръце, докато изсъхне.
Виж целия пост
# 6
Слагаш пяна на влажна коса,но не мокра,навиваш я на няколко рогчета докато изсъхне и после вече я дооправяш  Peace
Виж целия пост
# 7
Незная как точно става, но моя позната се навива на 'хартийки' и или тя е голям спец или наистина става добре.
Прави го преди да си легне, спи така и е със супер коса на сутринта.
 newsm78
Виж целия пост
# 8
Навиваш си я след къпане на парцалчета ........незнам какво е "дефузер" .....
Виж целия пост
# 9
Дифузера е приставка към сешоара - използва се за начупване на косата и обем.



Може да пробваш и след баня на влажна коса, да намажеш пяна за чуплива коса, намачкваш хубаво с ръце, като навеждаш главата надолу, и после да навиеш на меки ролки докато изсъхне. После дооформяш с ръце, ако се наложи и с малко вода.
Виж целия пост
# 10
Аз си навивам кичурчета на малки рогчета и закрепям с фибички, като преди това съм си сложила пяна за къдрици на влажна коса. Става добре, имайки предвид, че косата ми е страшно права. Обаче какво беше учудването ми, когато скоро си взех пяна за обем /НЕ ЗА КЪДРИЦИ/ Вела флекс и като ми изсъхне косата, дори без да съм я сушила с дифузер, става начупена  Shocked Дори ефектът на пяната за къдрици не е такъв. Дзверих се да видя на флакона дали не съм объркала нещо, но не-само за обем пише  newsm78
Виж целия пост
# 11
а защо аз не се справям с дифузера newsm78
Виж целия пост
# 12
Слагаш пяна на влажна коса,но не мокра,навиваш я на няколко рогчета докато изсъхне и после вече я дооправяш  Peace
=======================================================================
Аз така правя моята.
Виж целия пост
# 13
  С дифузера е много лесно,но друг вариант са "лепящите" ролки и тези, които са като пръчки и могат да се чупят на всички посоки Crazy/като на рекламата за кафето "Нова Бразилия" Wink
Виж целия пост
# 14
 smile3501 Браво на всички
Благодаря ви за отговорите и съветите  bouquet ще пробвам някои "рецепти" и ще пиша какъв е ефекта  Hands Thumbsup
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия