Любим магазин

  • 630
  • 5
Момичета,кой е любимият ви магазин?Място,в което се чувствате приятно, уютно, не ви изнервят надути магазинерки?
Място, където винаги намирате по нещо за себе си!
Нямам предвид само магазини за козметики и дрехи, а изобщо!
Сувенири, спално бельо, хипермаркети!
Всичко, каквото ви дойде наум!
Така ще можем да си помогнем една на друга да открием непосещавани или отминавани досега търговски обекти, които си заслужават.
Виж целия пост
# 1
Доставя ми удоволствие да пазарувам в големите маркети, хайде да не цитирам, за да не им правя реклама, но в които никой не ти виси над главата да те пита 'Какво ще желаете?', преди още да си разгледал; където на всички стоки има цени и не се налага да питаш; където вратите се отварят сами чрез сензори и т.н.
Виж целия пост
# 2
оох има един страхотен магазин "за вътрешен дизайн", в който продават дамаски, пердета, спално бельо, плюшени играчки /супер луксозни/, порцеланова посуда, страаахотни свещи...просто е...нямам думи. поръчвала съм си там спалня /тип английска/, завеси, корниз, купувала съм си хавлиени кърпи. отсега си мечтая за следващите поръчки....
Виж целия пост
# 3
в бонжура като влезна и нищо не е в състояние да ме спре Blush
Виж целия пост
# 4
Еее  Close, страхотен магазин за вътрешен интериор, а име?
Как да се досетим кой е?Ама каква реклама, бе хора, нали споделяме опит?
Аз обожавам Пикадили, мога да не излизам оттам.
Виж целия пост
# 5
... в които никой не ти виси над главата да те пита 'Какво ще желаете?', преди още да си разгледал; където на всички стоки има цени и не се налага да питаш

В общи линии това важи и за мен.И още-когато попитам или поискам нещо от момичето зад щанда,да не ме гледа със странен поглед,също и когато я накарам да изкара куп дрехи и в крайна сметка не харесам и не купя нищо,да получавам адекватен отговор на въпросите си...уж са дреболии,но могат да ме спрат да влизам в магазина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия