Много сладък филм

  • 2 227
  • 6
Снощи гледах "Сърдити старчета" и страхотно се изкефих. Не намерих темата "Гледах, хареса ми и пр.", затова давам линк тук:
http://free.linkos.bg/details.php?id=16425

Любимата ми реплика е на таткото на Джак Лемън:
"Докато мигнеш, и първите деветдесет години отлетели. Една сутрин се събуждаш и си казваш: "Даааа, вече не съм на 81"  Laughing

Виж целия пост
# 1
ето още един страхотен филм
и още Simple Smile

Виж целия пост
# 2
Има и втори филм (може би Шанел точно него е пуснала  Grinning) - "По-сърдити старчета", в който участва и София Лорен. Много са ми любими и двата.    bouquet
П.П. Аз съм доволна, защото вчера си купих "Грозни, мръсни и зли".  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
джак лемън и уолтър матау са страхотна комбина!!!! ако не си гледала потърси -те имат доста филми заедно, не е само този и продължението му "още по-сърдити старчета". не си спомням заглавията на български, но са тези "out to sea" "my fellow americans" "odd couple" /този е стар от шейсетте, още са младички/ и "odd couple 2"
Виж целия пост
# 4
Понеже много харесвам Джак Лемън и Уолтър Матау,а виждам,че имат и други фенки Simple Smile,ще дам още два линка към техни филми,ако евентуално сте ги пропуснали:
ето
и още един

Виж целия пост
# 5
Аз пък много харесвам филма "Скъпи сънародници" с Джак Лемън и  Джеймс Гарнър (май той беше), но не знам къде да го намеря. Много смешна комедия, препоръчвам я.
Виж целия пост
# 6
Аз пък много харесвам филма "Скъпи сънародници" с Джак Лемън и  Джеймс Гарнър (май той беше), но не знам къде да го намеря. Много смешна комедия, препоръчвам я.

ето го филмът,но няма субтитри на български.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия