С какви щори сте в кухнята?

  • 1 270
  • 10
Търсачката не работи, така че направо питам - какви са щорите в кухнята ви?
Харесвам вертикалните, но удачно ли е в кухнята да са платнени - могат ли да се перат?
Иначе хоризонталните - ясно. Има ли други, освен платнени вертикални щори?
Нещо не мога да се ориентирам с тези щори, защото никога не съм се интересуала.
Помогнете ми със съвети, снимки, линкове и каквото ви дойде на акъла!
 Hug
Виж целия пост
# 1
Навсякъде съм с външни щори.За мен това е най-добрият вариант.
Виж целия пост
# 2
И ние сме с външни Peace
Виж целия пост
# 3
Ние си поръчахме вертикални PVC щори (на външен вид са като тези от плат). Почистват се много лесно - не е нужно да се свалят, забърсват се и готово Simple Smile
Виж целия пост
# 4
А, супер! Не знаех, че има и такива. Доста добра идея!
Виж целия пост
# 5
Нашите ги поръчахме от Solis. Ще са готови след около една седмица и тогава мога да ги снимам. На мен също много ми харесаха и най-вече това, че се поддържат много лесно.
Виж целия пост
# 6
Миналата седмица имаше тема за римските щори (от прат са, свалят се, перат се), но са скъпички.
Виж целия пост
# 7
с най-обикновени - алуминиеви, хоризонтални
Виж целия пост
# 8
Миналата седмица имаше тема за римските щори (от прат са, свалят се, перат се), но са скъпички.
Аз ти казвам, че не работи търсачката, а ти ми казваш, че имало тема - с триста зора я открих (през Гугъл).
Нещо не ми допадат особено тези щори, а и като се има предвид, че живеем в къща и сме на първи етаж, не  е нужно всички минувачи по улицата да ми надничат в тигана  Crazy За това съм се ориентирала към вертикалните - те нали могат да застават под ъгъл, така че, хем да има светлина, хем да не се вижда.
snoye, като ги получиш, задължително да ги снимаш, че тия дни трябва да ги купуваме  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Нашите са платови вертикални в кухнята,отпреди 2 години и съм много доволна.Те се свалят и перът.Сега си сложих и в спалната,а мисля и в хола да са такива.Преди това бях с хоризонтални алуминиеви,но те бяха просто трагичен случай за поддръжка,с тези се родих.
Виж целия пост
# 10
Не бих препоръчала вертикални щори от PVC. Много тракат при най-малкото движение или вятър. Ако ще са вертикални - по-добре от плат.
Разгледай тук , има доста видове щори
Плисе са едни от любимите ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия