Въпрос към пушачите!

  • 24 667
  • 33
Днес сутринта след като се изкашлях от дроба ми излезе една кафеникава храчка.Случвало ми се е и няколко пъти минали месец,след като спрях цигарите,но не обърнах внимание на това.На какво може да се дължи ?Нормално ли е за пушачите и дали така се чисти белия дроб или е повод за притеснение.
Споделих с мъжа ми и той каза,че понякога и на него му се е случвало,но аз си мисля,че нарочно говори така ,за да не ме тревожи.
На вас случвало ли ви се е ?
Виж целия пост
# 1
Да, след като съм пила кафе  Party
Сега сериозно - според мен е нормално - та дробовете ни са пълни с никотин. Някой път издишай дима върху опакото на дланта си, като допреш устни върху ръката. Сама ще видиш какво остава. Поне това е мое мнение, но ако си притеснена потърси съвет от лекар !
Виж целия пост
# 2
 Нормално е според мен. Баща ми спря цигарите преди 15 години и още храчи  Sick
Виж целия пост
# 3
Разбирам, че си спряла цигарите (от известно време) и се е получило така?
Ако правилно съм разбрала, няма за какво да се притесняваш, нормално е, защото дробовете се изчистват от натрупаните отрови. Няма за какво да се тревожиш.
Виж целия пост
# 4
Да,когато се спрат цигарите,организма започва да се чисти! Това даже е добре!
Виж целия пост
# 5
 Sick Лелей! Ама ти си ги спряла твърдо или пък си почнала след спиране ли, как?
Аз ако изкашлям такова нещо ще потърся място за припадък и сетне ще забраня фасове и пепелници. Sick
Виж целия пост
# 6
Това с храчките е най нормалното което се случва след като спреш цигарите,макар че би трябвало да е по често от няколко дни в месеца! Не се тревожи за това организма ти изхвърля всичкия катран и никотин и това може да продължи дълго!
Виж целия пост
# 7
Момичета ,благодаря ви че ме успокоихте!
Да-наистина спрях цигарите и като се почна едно храчене на тия чернилки и се  видях в чудо.Но дали това е нормално -НЕЗНАМ.Днес бях при личната и тя каза,че това е признак на пневмония или РАК  #Crazy и ми даде направление за рентген.И аз си мислех ,че се чисти белия дроб от катрана,но тя твърди,че такова нещо в медицината няма и го чува за първи път.И аз сега съм в пълен шаш и не мога да си намеря място от притеснение вече.И затова питам дали има някой ,който го е изпитал това катранено храчене на свой гръб,та да се успокоя малко,че няма да оставя детето си сираче.
Моля Ви пишете ми,защото ще откача от притеснение.
Виж целия пост
# 8
Абе и аз съм чувала, че заклети пушачи храчат храчки, пък продължават да пафкат.. Предполагам, че и у вашто тяло тъй се случва, отделяте боклуци с кашляне... Поздрави, че си спрял сцигарата и не бой се - ще очистиш токсините от белия дроб, нищо ти няма!
Иди на рентгена да се снимаш за спомен, ще видиш, че няма място за притеснения. Споко!   smokeuu
Виж целия пост
# 9
Кажи на личната,че е професор Всезнайков!!!Моите поздравления за нея!!!
Спокойно,няма да се плашиш,минавай на рентген и да се похвалиш после!!!
Виж целия пост
# 10
Каквото и да ти кажем няма да се успокоиш,отивай на рентген Peace
Виж целия пост
# 11
Днес сутринта след като се изкашлях от дроба ми излезе една кафеникава храчка.Случвало ми се е и няколко пъти минали месец,след като спрях цигарите,но не обърнах внимание на това.На какво може да се дължи ?Нормално ли е за пушачите и дали така се чисти белия дроб или е повод за притеснение.
Споделих с мъжа ми и той каза,че понякога и на него му се е случвало,но аз си мисля,че нарочно говори така ,за да не ме тревожи.
На вас случвало ли ви се е ?
Всеки ден два, три часа след като съм станала от сън имам неверочтна кашлица... плюс бонус гадни кафяви храчки. Или те мен или аз тях... за цигарите иде реч.
Виж целия пост
# 12
Аз пък преди да спра цигарите изкарвах такива неща,след като ги спрях веднага спряха и храчките.Така че не знам,при всеки е различно.
Виж целия пост
# 13
Миналата година покрай вълнението около сватбата изпушвах по мнооого цигари на ден и почти не се хранех. 2 сутрини повръщах кафяви катрани - така си ги кръстих, защото реших, че е точно това.
Виж целия пост
# 14
Благодаря Ви момичета!
Днес си направих рентгенова снимка на дроба и всичко е ОК.Даже лекарката ми каза,че не личи даже да съм палила някога цигара. WinkАми тия храчки откъде се извадиха тогава се питам.Даже тая сутрин беше страшно.Изкарах 3 една след друга и съвсем се бях притеснила.Даже се бях отписала вече. Joy Joy JoyТия пусти цигари никога няма да ги пропуша вече.Това е съвет и за всички пушачи.Отказвайте ги докато е време,защото днес леакарката ми каза,че броя на раково болните вече е драстичен и работата хич не е на майтап.Реших ,че вместо да давам всеки ден по 2.60 за цигари ще си купувам по 2 шоколада за мен и за малката.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия