имам въпроси за яслите

  • 365
  • 3
 Embarassedизобщо не съм наясно как стоят нещата с яслите-кога трябва да се запишем за чакане, как да го направя и от каква възраст обикновено приемат. Знаете ли някъде да приемат под 1 годинка?
Виж целия пост
# 1
На много малко места приемат под годинка.
Ако не си подала документи - подавай. Във всички ясли в района - и чакаш, където първо ви приемат. Под година и 8-9 месеца почти никъде не взимат.
Успех.
Виж целия пост
# 2
Скоро звънях във всички ясли около нас - в повечето ми казаха, че се подават молби първия работен ден на новата година, за да се приематт дечицата септември. Някъде юни излиза класирането. За под годинка не знам къде приемат newsm78 Аз всъщност не съм питала от каква възраст приемат , но Нати ще е на 1.9г септември , така че сигурно ще я вземат.
А иначе от сега сме се подготвили да ходим п нощите да се редим на 03.01 ooooh! Четох една тема от миналата година, в която хората са ходили да се редят от 2.30 Shocked
Виж целия пост
# 3
Просто влизаш в избраната ясла или градина и проверяваш кога е приемното време на директорката. Отиваш тогава и подробно разпитваш за условия, документи, срокове и т.н., можеш да си водиш и записки. И в уреченото време подаваш документите. Пробвай, не е страшно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия