Къде да закача бънджито?

  • 3 057
  • 13
... Нямаме каси на вратите! Crazy Има ли друг начин? newsm78
Виж целия пост
# 1
  33uu, ама  май не
Виж целия пост
# 2
На тавана няма ли да стане  newsm78
Виж целия пост
# 3
Няма друг начин, според мен, освен на касите на вратите! Или да сложите някакви дървени трупчета, които да играят ролята на каса. но трябва да се сложат много стабилно, че да не стане фал!
Виж целия пост
# 4
Аз пък не исках да го закача на вратата и си направихме нещо като поставка.Супер елементарна е.Две дълги греди съединени на върха с една по-къса.Не знам дали доби представа от обяснението ми. newsm78Надявам се да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 5
Аз пък не исках да го закача на вратата и си направихме нещо като поставка.Супер елементарна е.Две дълги греди съединени на върха с една по-къса.Не знам дали доби представа от обяснението ми. newsm78Надявам се да съм ти била полезна.

Къде я сложи тази поставка?
Виж целия пост
# 6
ние махнахме "щипките" от бънджито ,удължихме "колана-въжето" и го вързахме на нещо като кука добре заболтена в тавана, на удобно за нас място в стаята
Виж целия пост
# 7
Използвам темата да ви питам бънджито как се закача на касата на вратата и защо трябва да е на нещо дървено?  newsm78
Виж целия пост
# 8
Нашето го закачахме за вратата на бившия балкон. Тя е с малко прозорче отгоре, отваряхме го и там закачахме бънджито. Беше супер удобно! bowuu
Виж целия пост
# 9
Аз пък не исках да го закача на вратата и си направихме нещо като поставка.Супер елементарна е.Две дълги греди съединени на върха с една по-къса.Не знам дали доби представа от обяснението ми. newsm78Надявам се да съм ти била полезна.

Къде я сложи тази поставка?
Поставката може да си я сложите,където ви е удобно.Нашата си я местим във всички стаи.
Виж целия пост
# 10
Ами в крайна сметка взехме днес такова, дето се закача с дюбел и една кукичка /бънджи гащи/.

Отгоре е с една пръчка, на нея едно дебело ластично въже и кукичка. Елементарна работа, но ми се струва по-здраво захващането от онея скоби.  Rolling Eyes Най-вероятно ще купя карабинер, за още по-здраво, че малкия е неудържим просто...
На дължина най-добре пасва да се бодне на касата (в нашия случай в панела), но пък не искам да виси на вратата, все пак течение, работи, малко или много... Но ако е на тавана пък идва много късо и ще виси във въздуха, трябва да се удължава. Сега мисля кое от двете да избера - удължаване или вратата... утре ще му търсим място!

Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Нашето е закачено ето така -

http://s53.photobucket.com/albums/g42/radi-t/?action=view&cu … ;imgAnch=imgAnch1
виждала съм и вариант в тавана .
Виж целия пост
# 12
Misty, честита покупка и пиши дали си доволна, защото и аз го гледах това бънджи! Peace
Виж целия пост
# 13
дупчиш стената, слагаш 2 дъски на мястото на касата и там
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия