следобедна закуска

  • 666
  • 7
мога ли да дам за следобедна закуска,дует на хипп банан с извара?на етикета пише за десерт или между храненията,но аз си мисля,че тя ще си се наяде с него.подходящо ли е,как мислите?а ябълка с бисквитки на нестле?
Виж целия пост
# 1
Подходящи са, разбира се. Целта е не да наядат детето, а да го залъжат преди вечеря  Wink

За обяд и вечеря трябва да са изгладнели, за да си ядат солените манджи с удоволствие и апетит. И само плод или плодово пюре пак е ок според мен.
Виж целия пост
# 2
Става.Не се притеснявай.Както ти е писала Блонди, те само залъгват за известно време, преди вечерята.
Виж целия пост
# 3
мерси!:)значи мога да предлагам всякакви десерти,в подходящо количество било то млечни или безмлечни!?
Виж целия пост
# 4
Да  Peace
Но ако дадеш сметанова торта, може и да няма голям апетит за вечерята  Laughing
Виж целия пост
# 5
Можеш спокойно да го даваш за закуска. Първоначално и аз се зачудих като прочетох какво пише на бурканчето, но реших да пробвам и да ти кажа засищаше ни.
Виж целия пост
# 6
мога ли да дам за следобедна закуска,дует на хипп банан с извара?на етикета пише за десерт или между храненията,но аз си мисля,че тя ще си се наяде с него.подходящо ли е,как мислите?а ябълка с бисквитки на нестле?

Да,може. Peace
Виж целия пост
# 7
мога ли да дам за следобедна закуска,дует на хипп банан с извара?на етикета пише за десерт или между храненията,но аз си мисля,че тя ще си се наяде с него.подходящо ли е,как мислите?а ябълка с бисквитки на нестле?

Moжеш Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия