При 2 големи деца-бременна с трето ??

  • 3 024
  • 44
Едва ли има други като мен,но ще се радвам на всеки отговор по тази тема !!!
На 35 г. съм и съм майка на две момичета .Голямата е на 14 , а малката на 10.В момента съм бременна 2 месец с трето.
Притеснявам се,че съм на 35 г. и съм "Rh-" .Тези дни отивам на изследвания .
При вас как беше??Големите деца как приеха новината за бебето??
Виж целия пост
# 1
Ех, че хубаво!
На 35 г., че жените вече на толкова раждат първо бебе, няма защо да се тревожиш.
Моето мнение, роди това бебче, то ще ти разнообрази живата!
Все пак ти си знаеш най - добре!
        И напиши какво си решила!
За сега, въпреки че се чувстваш неуверена, ЧЕСТИТО!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Здравей.Поздравявам те за куража да имаш трето дете.Що се отнася за възрастта,тя си е ок,просто първите си ги родила много рано WinkМоя позната роди първото си дете на тази възраст.Синът ми  категорично отказва всякаква идея за бебе.Засега само водя агитации и се чудя как да му съобщя че наистина ще се появи "това ревящо същество,заради което ще му се карат"/според неговите думи/.Пожелавам ти успех,лека бременност и безпроблемно раждане! Peace
Виж целия пост
# 3
Здравей!

С теб имаме много общо! Аз ще стана мама на трето на 35я си рожден ден, баткото ще е на 17 тогава, а каката - на 13. И аз на моменти изпадам в чудене, но като знам, как ще живне къщата, няма само да гледам гърбовете на големите, дето се тикат един друг пред компютъра и ме питат само "какво има за вечеря" и "дай пари", и почвам да се радвам. То си е ново начало, нова обич и мноооого нови грижи.  Wink

Резус-факторът не би трябвало да е проблем, докторката ти ще каже.

Баткото прие новината с гробно мълчание, а каката изтърси - "Знаех си аз!", ама с нея много се бяхме шегували за трето, та наистина си знаеше.

Честито! Ще се радвам да поддържаме връзка!   bouquet
Виж целия пост
# 4
Бях на 12, а по-малката ми сестра на 11, когато майка ми забременя. Много се радвахме. Спомням си, че за изписването бях решила да боядисам и да ошетам цялата къща и така бях разхвърляла,  добре че баба ми пристигна, та оправи разтурията. Помагала съм за отглеждането им /две близначки се родиха/ и сега ги чувствам като мои деца.
Радвам се, че има хора като теб.
Дано всичко да е наред! Hug Praynig
Стискам ти палци.
Виж целия пост
# 5
Аз те подкрепям да имаш 3 дете, ама въобще не се чуди, звучи толкова вълнуващо!!!!
Виж целия пост
# 6
Съседката ми роди 2ро дете на 42г,а каката беше на 15г.Всички много му се радват на бебчо.
В началото имаше проблем,че беше отслабнала,но след 3мес всичко беше на ред и роди нормално.
Виж целия пост
# 7
ЧДЕСНО    bouquet
Ти на истина си много смела.....възхищавам ти се Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ще ти отговоря ,но не от личен опит Laughing
Имам приятелка на 24,тя има сестра на 22 и брат на 8 години.
Майка им беше в същата дилема ,но задържа детето и то се роди така чаканото момченце Grinning
Момичетата го възприеха много добре-дори е много разглезено от родителите и каките....
Те самите имат вече дечица- на малката сестра е на 5г. а на голямата на 3г.
Мисля ,че са много щастливо и голямо семейство,момичетата много помагаха на майка си преди да се омъжат,сега тя помага на тях Laughing
Дано това те поуспокои
Лека бременност Hug
Виж целия пост
# 9
супер!аз съм на 35г и имам желание за трето , но нямам кураж.много хубава новина-ще има и кой да ти помага.пък и не е супер голяма разликата...  Grinning
Виж целия пост
# 10
Ако това ще те успокои (не знам от какво си притеснена дори), когато завършвах гимназията (на 17 години) имах съученичка, чиято майка роди на 42! Успех и леко и безпроблемно бременеене Hug!
Виж целия пост
# 11
Здравей!   bouquet
И аз те поздравявам!  Wink
Майка ми е родила 3 деца, аз бях на 11, а брат ми на 5 когато се роди сестра ни. Много се радвахме! Поздравявам всички майки, които са ЗА естествения прираст и се решават на 3-то детенце! И аз мечтая за това, ако е рекъл Господ!  Praynig
Виж целия пост
# 12
Здравей от мен и честито! Аз съм в подобна ситуация, само малко по-напред с бременността. Когато беба се роди баткото ни ще на 17,5г., а каката - на 13,5г. ние говорихме с тях като с големи хора, когато взимахме решение дали да има трето дете. Баткото ни беше на върха на щастието и даже беше решил да направи страница в Интернет със снимките от ехографа на бебката /едвам го отказахме/. Каката в началото не можеше да повярва, а сега участва активно в избора на всичко необходимо. Така че не се бой и давай напред спокойно всичко е възможно и решимо. Да не забравя, че аз пък влизам в групата на 40 годишните майки т.е. и аз си имам свойте страхове, но като че ли покрай децата ми ги преодолях. Дано малко съм ти помогнала!
Виж целия пост
# 13
Честито и лека бременност.Аз съм на 34 с дъщеря на 14 и бременна в 7 месец и много щастлива.Имам чувство,че животът ми започва отначало...
Виж целия пост
# 14
Честито!Възхищавам ти се! Сигурна съм, че по- големите деца ще са радват на бебето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия