Игри за отмора

  • 1 526
  • 16
Бихте ли си почивали зад компютъра с някаква игра от типа на тези?
http://softkeybg.com/catalog/index.php?CID=1245
Виж целия пост
# 1
Непрекъснато го правя!  Peace Докато дребосъкът спи, аз съм пред компютъра и или се ровя в нета, или загрявам с някоя игра.  Laughing Не точно с такъв тип игри - сега съм на вълна Need for speed - Carbon.  Twisted Evil

Мислех си да пусна такава темичка, но ме изпревари.  Joy
И на мен ще ми бъде интересно дали има мами-геймърки  #2gunfire и ако има - какво играят. Затова ще следя темата.  Hug
Виж целия пост
# 2
Ооооо разбира се, че имам местния доставчик ни е предоставил, дори около 50-ина и  си има рангове и тн...а игричките са пъзелчета, стратегии, има и военни ( ама са си почти детски)....много ми е приятно да си отмарям с тях Peace
Виж целия пост
# 3
Zdraveite, neprecysnato igraia kogato imam vreme (no mnogo riadko mi se slu4va) v momenta sym na Caezar IV - mnogo e gotina. No po 4esto mi se slu4va pomagam v igrite na goliamata - Sonic i dr takiva Wink
Виж целия пост
# 4
Обожавам да ми минава времето така но вече нямам време за съжаление  Weary Но пък новото занимание си е яко  smile3534
Виж целия пост
# 5
Играя и то много. Дори понякога се срамувам да си го призная. Сега съм се зарибила по -spam061- . Харесват ми и логическите в ohoboho.com.
Виж целия пост
# 6
о да играя когато имам време
Виж целия пост
# 7
рядко играя,защото не ми остава време!
Виж целия пост
# 8
ние с любимия пък играем на шах на компютъра всяка вечер Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Отмаряме... така да се каже Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Точно такива не бих играла ,фен съм на друг тип игри
И на мен ще ми бъде интересно дали има мами-геймърки  #2gunfire и ако има - какво играят.
Ами има, то ми личи от аватара.Предпочитам куестовете,но за жалост повечето не са преведени и не мога да ги играя,сега се мъча с една такава,непреведена и не мога да я подкарам newsm78
Виж целия пост
# 11
Мммда и аз съм любител на игри. Харесвам игри от най-различен тип. В момента играя ice age2 и heavy metal fakk2.
Виж целия пост
# 12
Да, аз постоянно това правех в офиса! Whistling

http://www.zaigravka.com/
www.miniclip.com
и много други, ама съм затрила сайтовете, а и вече не съм в офиса! Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Въпроса мисля, че е "Бихте ли си купили тези игри?"
Да бих, цените са разумни, а ако са правени в БГ, още по-бих.
Виж целия пост
# 14
Оооооо разбира се! Преди бях вманиачена в доминото в яху. Сега покрай малката няма време, но още са ми тръпка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия