От къде да си купя дълъг термо клин?

  • 4 091
  • 11
Здравейте Grinning
Търся си термо клин ,но да е поне до коленете.Някой знае ли къде мога да намеря?
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Чувала съм, че в МЕТРО има термо клинове но май там са само по-къси, а не дълги...  Rolling Eyes
Ще следя темата с интерес, дано някой наистина знае  Hug
Виж целия пост
# 2
аз преди си бях купила термо клин от един не точно фитнес клуб ,ами залата за аеробика във Славия Simple Smile бях си го поръчала-50лв струва , до коленете е .
Иначе знам със сигурност къде има - Сити центъра, на -1 етаж ( където са Рип кърл , Саботаж , Хот спот ) , от магазина на мания , но за цена не знам
отделно една моя приятелка си беше купила такъв клин от метро за 16 лв
не знам какво имаш предвид под "дълъг" , но не мисля , че ще намериш по-дълъг ( или дори по - кус , защото са една дължина всички ) клин -до коляното .
Виж целия пост
# 3
Аз си бях купила едно термо комплектче - клин и блуза от ТСМ. Било за ски екип. Аз ски не карам, ама зимъска си го нося като пижама. У дома ми казват Мумията, че е едно плътно по мен, таквоз.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Такъв от метро имам,обаче не е до коляното ами до средата на бедрото някъде,ако не и по къс.Ще проверя в Сити център,дано да са наистина до коленете Praynig.А тези в ТCМ ги знам,ама нещо хич не са термо,има ги на пазара същите,само дето не се казват термо и са по 5 лева. Laughing
Виж целия пост
# 5
а забравих да кажа , че има и в магазините по 1 лев4е хаха сериозно !
Преди бях срещнала за 12 лв в един такъв магазин , беше си нормален , до коляното ( вярно , че миришеше малко на изкуственяк , ноо...пак става Embarassed )
Виж целия пост
# 6
Моят е от един спортен магазин на ъгъла на Хр. Ботев и Т. Александров (зад павилиона за палачинки). Струваше 32 лв, неопренов.
В Метро също имат, 18 лв., но обикновено са размер XXL, такива внасяли  Confused
Виж целия пост
# 7
Термопанталони (дълги)Цена: 135.00 лв.

Термопанталони до коляното с висока талия Цена: 85.50 лв.   

Термопанталони по коляното Цена: 79.90 лв.

Официален и единствен производител за България - JK Fitness Company "Околовръстен път", № 191

Още продукти...

ИЛИ

София, ул. "Пиротска" 12, тел./факс: 02/ 980 10 36 още...
Виж целия пост
# 8
mam@ направо си златна. HugОще днес ще ходя до магазина на околовръстното,даже ми е съвсем близко.Дано да има Praynig
Виж целия пост
# 9
Вижте и това

Разгледайте в раздела Нови продукти, най-долу. В Повече .... е описано по-подробно кое за какво е и от клиновете има от шорти до дълък клин. В Ценова листа има и цените, пак са около 40-50лв. Има адресите на аптеки и магазини, където можете да ги закупите, дори има щанд в Халите. Хвърлила съм им око  Wink
Виж целия пост
# 10
А, ти си имала предвид друг тип клинче.  Laughing Аз реших, че нещо топличко си търсиш.  Party
И такъв клин имам, купих го от някой от ТВ шоповете, за да тренирам с него. Не съм доволна от моя, ципът му се развали много бързо. При това, нямаше натиск от моя страна.  Wink Носих го да му сменят ципа, но от машината пък пусна бримки...
Виж целия пост
# 11
Аз си купих от тоя магазин на околовръстното.Има същия като този дългия,който е за 135лв. ,но е китайски и е 45.След малко отивам да го из тествам Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия