Препоръчайте добър гинеколиг в Свищов

  • 6 153
  • 16
Моля препоръчайте ми някой  от който сте доволни  Praynig
Виж целия пост
# 1
Оправи заглавието на темата!
Виж целия пост
# 2
Няма ли мами от Свищов тук  Thinking
Надявах се някой да ми помогне.Сестра ми има нужда от съвет и и обещах,че ще попитам във форума  Tired Моля чакам препоръки  Praynig
Виж целия пост
# 3
Май сама ще си пиша в темата Rolling Eyes
 smile3514
Жалко мислех,че може да ми помогнете Tired
Виж целия пост
# 4
Преди близо 10 години когато следвах там ходих при семейният лекар на хазайката ми, който беше гинеколог - страхотен човек. Водех и приятелките си там и всички бяха много доволни от него. Бил е "шеф" на болницата в Белене преди това. Тогава да бе към 60-65 годишен...не знам дали е още жив и за името не се сещам, но кабинета му бе от хотел Дунав нагоре по улицата - 2-та или 3-тата къща. Хотел Дунав бе този ,който е на центъра, сега не знам как се казва, не съм ходила от 6 години там. Ако се сетя за името ще ти кажа Peace
Виж целия пост
# 5
Хотела го знам.Още си е там.Ще пратя сестрами да разгледа.Предполагам,че ще има табела или нещо одобно.Много благодаря  Hug
Виж целия пост
# 6
Хотела го знам.Още си е там.Ще пратя сестрами да разгледа.Предполагам,че ще има табела или нещо одобно.Много благодаря  Hug
Дано е жив човека, и дано е с ума си, че не се знае Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Защо искаш в Свищов newsm78?Върви в Плевен, но иначе аз съм доволна от Михайлов Peace.Много момичета не го харесват, по точно Не са доволни, но с мен е нямало гафове Whistling.Пак ти казвам да отидеш в Плевен, защото и техниката, а и самите гинеколози са по добри Peace.
Виж целия пост
# 8
Трябва ми в Свищов.За наблюдение на бременност е.Не ми върши работа в Плевен.Казаха ми за Стефанова(май така се казваше  Rolling Eyes ),но май нещо има и не доволни от нея и затова питам.
Виж целия пост
# 9
То в Свищов има ли добри? Rolling Eyes
Поне доколкото съм чувала всички ходят в Плевен.
Мъжа ми има роднина там гинеколог, но всъщност не бих ти го препоръчала.
Виж целия пост
# 10
д-р Маринов.
Стефанова в никакъв случай.
Виж целия пост
# 11
Анджелина би ли ми дала повече информация,моля!Кабинет,адрес,телефон на д-р Маринов  .... Praynig А какво толкова не и харесват на тази Стефанова  newsm78
Виж целия пост
# 12
Маринов се намира в поликлиниката на 2-ри етаж и работи от 15:30 до 18:00h.Аз за следене на бременност ходих при него, но и в Плевен при Пенков.Според мен е добре и ти да направиш така, който и да избереш в Свищов.Ходи си в Свищов, за да ти водят картона, а в Плевен само за допълнителна консултация, а и нали ти казах, че там техниката им е доста по добра, а и не само това.
Виж целия пост
# 13
Вече не знам координати, защото не живея там. Но съм доволна от него, когато следеше първата ми бременност.
Стана така, че родих при Стефанова., но имам причини да не съм очарована от нея.
Попитай в Свищовската тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=74733.0
Там мамите са по-запознати Grinning
Виж целия пост
# 14
Анджелина благодаря много  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия