КАБИНАТА!!!!

  • 613
  • 7
Тази тема ми се иска да е нещо,като онова предаване "Кабината".Не,че съм му била голям фен, но тук мисля,че можем да пишем за всекиго по нещо.Имам предвид,че аз днес се бях много задръстила в една тема,имам предвид,че много се бях ядосала за нещо.Не беше уместно да развалям темата,така че тук искам да кажа на Малена, че не  е уместно да се правят такива хапливи ....не са даже забележки за живота,проблемите на другите,според мен.От как съм във форума имах много приятно впечатление за теб.
Искам да кажа на Joro01, че искрено се забавлявам с начина му на изразяване(не и със светогледа му)
искам и Касиди да знае, че очаквам темите,на които е автор с нетъпение....
ще кажа и много други неща по-натам.....
п.п.идеята ми бе,че тук можем да се обръщаме към другите за произволни неща,без офтопици и спам на чужди теми....
Виж целия пост
# 1
Искам да се обърна към себе си и да си надигна задника от предкомпютърния стол, за да приготвя вечеря на домочадието Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Стой и си почивай,те ще те разберат Wink
Виж целия пост
# 3
Има чудесна опция ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ.

Освен, разбира се, ако не чуствате нужда от поредната тема тип "другарски съд", която ще лиши известно количесто хора търсещи информация за бременността или децата си от възможността да го направят поради претоварване на сървъра.
Виж целия пост
# 4
Като стана въпрос за сървъра, искам да попитам, какви са начините ние потребителите да го облекчим? Напр., ако знам, че с вкл. на опцията "не показвай подписите на другите потребители", веднага бих го направила. Извинете ме, ако питането ми звучи тъпо.
Виж целия пост
# 5
Не е тъпо.

  bouquet

Пускането на много, поредни чатоподобни постове е това, което сломява системата най-вече.
Виж целия пост
# 6
Да използвам повдигнатата тема за сървъра и аз да питам нещо  Grinning

Търсачката изключва ли се през деня или просто аз съм кърък и не мога да я оцеля пусната  newsm78 Като я пусна вечер по-късно /след 9ч/ няма проблем, но през деня от 2-3 седмици въобще не мога да се докопам до нея  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Никой не я включва или изключва търсачката. Просто сме много и тя отказва, претоварва се. Аз, лично, я ползвам късно вечер. И понякога - сутрин. През другото време е наистина въпрос на късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия